Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Luni, 22-04-2019

1 Petrolul 95 Ploieşti 2
Petrosport Ploieşti 2
Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 24 - - - - - -
2 ACS Petrolul 52 Ploieşti
ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
Vega / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 24 13:00 Cîrstea A - - - - -
3 Petrolul 95 Ploieşti
ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 24 15:00 Cristovescu A - - - - -
4 AS Viking Pruszynski Ploiești
Sportul Câmpina
Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 24 16:00 Damian C - - - - -
5 CSM Ploieşti
CSO Plopeni
Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 24 17:00 Dan A - - - - -
6 ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
FC Astra Ploieşti
Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 24 18:00 Dan ADamian C - - - -
7 CSO Tricolorul Breaza
CS Valea Doftanei
Parc / Breaza JUNIORI E (2008), etapa 24 18:00 Pantilie D - - - - -

Marti, 23-04-2019

1 Petrolul 95 Ploieşti 2
FC Astra Ploieşti
Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 20 - - - - -
2 Hagianu Mircea Junior Câmpina
Petrolul 95 Ploieşti
Rafinărie / Câmpina JUNIORI D (2006), etapa 20 - - - - -
3 CSM Ploieşti
CS Măneşti 2013
Parc Vest / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 20 - - - - -
4 ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Vega / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 20 - - - - -
5 Hagianu Mircea Junior Câmpina
CSO Tricolorul Breaza
Rafinărie / Câmpina JUNIORI B (2002), etapa 19 00:00 - - - - -
6 Luceafărul Drajna
CSO Plopeni
Drajna / Drajna JUNIORI B (2002), etapa 19 00:00 - - - - -
7 Petrolul Ologeni
CS Ceptura
Ologeni / Ologeni JUNIORI B (2002), etapa 19 00:00 - - - - -
8 Viitorul Mizil
ACS Băicoi
/ JUNIORI D (2006), etapa 20 00:00 - - - - -
9 AS Strejnic
CS Blejoi
”Conpet” / Strejnic JUNIORI B (2002), etapa 19 11:00 - - - - -
10 Unirea Urlaţi
Sportul Valea Călugărească
Unirea / Urlati JUNIORI B (2002), etapa 19 11:30 - - - - -
11 AS Starchiojd
AS Targşorul Vechi Stăncești
Starchiojd / Starchiojd JUNIORI B (2002), etapa 19 16:30 - - - - -
12 CSO Tricolorul Breaza
AFC Băneşti-Urleta
Parc / Breaza CUPA ROMÂNIEI, JUNIORI, etapa 1 17:00 - - - - - -
13 AS Viking Pruszynski Ploiești
FC Astra Ploieşti
Parc Vest / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 19 18:30 - - - - - -
14 AS Viking Pruszynski Ploiești
Petrosport Ploieşti 2
Parc Vest / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 20 18:30 - - - - -
15 Petrosport Ploieşti
CS Păuleşti
”Conpet” / Strejnic JUNIORI D (2006), etapa 20 19:30 - - - - -

Miercuri, 24-04-2019

1 FC Astra Ploieşti
CSO Tricolorul Breaza
Astra / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
2 CS Valea Doftanei
ACS Petrolul 52 Ploieşti
Valea Doftanei / Valea Doftanei JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
3 ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
Petrolul 95 Ploieşti
Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
4 ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
Petrolul 95 Ploieşti 2
Vega / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
5 Petrosport Ploieşti 2
Petrosport Ploieşti
”Conpet” / Strejnic JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
6 Savi Sport Ploiești
AS Viking Pruszynski Ploiești
Colceag / Colceag JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
7 CSO Plopeni
Sportul Câmpina
Gheorghe Șilaev / Plopeni JUNIORI E (2008), etapa 25 - - - - -
8 Hagianu Mircea Junior Câmpina
Savi Sport Ploiești
Rafinărie / Câmpina JUNIORI C (2004), PLAY-OFF (locurile 1-6), etapa 2 - - - - -
9 ACS Petrolul 52 Ploieşti
Petrosport Ploieşti
Vega / Ploiești JUNIORI C (2004), PLAY-OFF (locurile 1-6), etapa 2 - - - - -
10 Petrolul 95 Ploieşti 2
Tineretul Gura Vitioarei
Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 7-12), etapa 2 - - - - -
11 ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
CSO Mizil
Parc Vest / Ploiești JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 7-12), etapa 2 - - - - -
12 CS Brazi
Petrolul 95 Ploieşti
Brazi Negoiești / Brazi Negoiești JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 7-12), etapa 2 - - - - -
13 Viitorul Comarnic
Unirea Tricolor Lipăneşti
Comarnic / Comarnic JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 13-18), etapa 2 - - - - -
14 ACS Băicoi
Tinereţea Izvoarele
Florești / Florești JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 13-18), etapa 2 - - - - -
15 Viitorul Fortuna 2015 Breaza
Voinţa Măgurele
Rafinărie / Câmpina JUNIORI C (2004), PLAY-OUT (locurile 13-18), etapa 2 - - - - -
16 FC Astra Ploieşti
ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
Astra / Ploiești JUNIORI C (2004), PLAY-OFF (locurile 1-6), etapa 2 11:00 - - - - -
17 CSM Ploieşti
ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
Parc Vest / Ploiești JUNIORI E (2008), etapa 25 17:00 - - - - -

Joi, 25-04-2019

1 Petrolul 95 Ploieşti
Petrolul 95 Ploieşti 2
Sala Sporturilor / Ploiești JUNIORI D (2006), etapa 19 00:00 - - - - - -

Vineri, 26-04-2019

1 ACS Școala de Fotbal AC Toader Ploiești
CSO Plopeni
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
2 CSO Tricolorul Breaza
CSM Ploieşti
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
3 ACS Petrolul 52 Ploieşti
FC Astra Ploieşti
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
4 Petrolul 95 Ploieşti
CS Valea Doftanei
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
5 Petrolul 95 Ploieşti 2
ACS Şcoala de Fotbal AC Toader Ploieşti 2
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
6 Petrosport Ploieşti
ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
7 AS Viking Pruszynski Ploiești
Petrosport Ploieşti 2
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
8 Sportul Câmpina
Savi Sport Ploiești
/ JUNIORI E (2008), etapa 26 - - - - -
9 CSO Teleajenul Vălenii de Munte
CS Blejoi
Orășenesc / Vălenii de Munte LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
10 CS Cornu
AFC Băneşti-Urleta
Cornu / Cornu LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
11 Avântul Măneciu
Petrolistul Boldeşti
"Avântul" / Măneciu LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
12 CSO Plopeni
CS Păuleşti
Gheorghe Șilaev / Plopeni LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
13 CSO Tricolorul Breaza
AS Strejnic
/ LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
14 Unirea Urlaţi
Tinereţea Izvoarele
Unirea / Urlati LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
15 Petrolul 95 Ploieşti
CS Ceptura
Sala Sporturilor / Ploiești LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
16 AFC Brebu
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
"AFC" / Brebu LIGA A PRAHOVA, etapa 24 17:00 - - - - -
17 Carpaţi MEFIN Sinaia
Viitorul Ariceşti Rahtivani
Brazi / Brazi SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 17:00 - - - - -
18 Voinţa Măgurele
Progresul Aluniş
Voința / Măgurele LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 17:00 - - - - -

Sambata, 27-04-2019

1 CS Scorţeni Bordeni
STĂ
Bordeni / Bordeni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 00:00 - - - - -
2 CS Șirna Varnița
STĂ
Varnita / Varnita LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 00:00 - - - - -
3 STĂ
AS Gherghiţa
/ LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 00:00 - - - - -
4 Unirea Bărcănești
Viitorul Poienarii Burchii
Pușcași / Pușcași LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 00:00 - - - - -
5 CS Brazi Negoieşti
CSC Berceni
Brazi Negoiești / Brazi Negoiești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
6 Sportul Câmpina
Real Rio Cocoşeşti
Rafinărie / Câmpina SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
7 CS Păuleşti 2 Găgeni
Petrolul Băicoi
CS / Păuleşti SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
8 Brădetul Ştefeşti
Avântul Tomşani
Brădetul / Ștefești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
9 Rapid Ibrianu
Ştiinţa Albeşti
Ibrianu / Ibrianu SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
10 CS Valea Doftanei
Petrolul Ologeni
Valea Doftanei / Valea Doftanei SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
11 CSO Mizil
Unirea Teleajen Ploiesti
Mizil / Mizil SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25 11:00 - - - - -
12 Tineretul Gura Vitioarei
AS Starchiojd
Tineretul / Gura Vitioarei LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 11:00 - - - - -
13 AS Podenii Vechi
Voinţa Livadea
Bălțești / Bălțești LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 11:00 - - - - -
14 Victoria Olteni
CSO Măgura Slănic
Olteni / Olteni LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 11:00 - - - - -
15 Tineretul Poienarii Burchii
AS Targşorul Vechi Stăncești
Poienarii Rali / Poienarii Rali LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 11:00 - - - - -
16 CS Măneşti 2013
Prahova Nedelea
Mănești / Mănești LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 11:00 - - - - -
17 AS Tufeni Băicoi
CS Brazi Popeşti
Tufeni / Tufeni LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 11:00 - - - - -
18 CS Cornu 2
Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii
Cornu / Cornu LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 11:00 - - - - -
19 ACS Ariceşti 2
Avântul Măgureni
Targsorul Nou / Targsorul Nou LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 11:00 - - - - -
20 Prahova Tinosu
CS Măneşti 2013 Băltiţa
Prahova / Tinosu LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 11:00 - - - - -
21 Avântul Iordăcheanu
Progresul Bucov
Iordacheanu / Iordacheanu LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 11:00 - - - - -
22 AS Gorgota
CS Brazi
Potigrafu / Potigrafu LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 11:00 - - - - -
23 Sportul Valea Cucului
Rapid Sălciile
Sportul / Valea Cucului LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 11:00 - - - - -
24 Viitorul Iordăcheanu
Flacăra Filipeşti de Târg
Iordacheanu / Iordacheanu LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 13:30 - - - - -
25 AS Potigrafu
Viitorul Proviţa de Sus
Potigrafu / Potigrafu LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 13:30 - - - - -
26 Voinţa Vărbilău
Voinţa 2009 Gornet
Vărbilău / Vărbilău LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 14:00 - - - - -
27 Avântul Bertea
Flacăra Mălăieşti
Avantul / Bertea LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 14:00 - - - - -
28 Steaua Sângeru
Gloria Vâlcăneşti
Sangeru / Sangeru LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 14:00 - - - - -
29 Luceafărul Drajna
AS Muntenia Blejoi
Drajna / Drajna LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 23 14:00 - - - - -
30 AS Muntenii Câmpina 2016
Viitorul Fortuna 2015 Breaza
Sintetic - Petrol / Câmpina LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 23 14:00 - - - - -
31 Progresul Boldeşti Grădiştea
Olimpia Cireșanu
Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 14:00 - - - - -
32 Viitorul Puchenii Mari
Progresul Puchenii Moşneni
/ LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 14:00 - - - - -
33 AS Pleaşa
Podgoria Vadu Săpat
Pleasa Sat / Pleasa Sat LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 14:00 - - - - -
34 Prahova Târgşorul Vechi
Viitorul Cosminele
Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 14:00 - - - - -
35 Viitorul Ţipăreşti
Tirana Homorâciu
Tiparesti / Tiparesti LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 14:00 - - - - -
36 Unirea Tricolor Lipăneşti
CSC Berceni 2
Lipănești / Lipănești LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 14:00 - - - - -
37 CS Scorţeni Mislea
AS Podenii Noi
Mislea / Mislea LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 14:00 - - - - -
38 Unirea Brăteşti
Energia Pietroşani
Bratesti / Bratesti LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 14:00 - - - - -
39 Arizona Zalhanaua
CS Şotrile
Zalhanaua / Zalhanaua LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 14:00 - - - - -
40 Olimpia Comarnic
AS Puşcaşi
Comarnic / Comarnic LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 14:00 - - - - -
41 Steaua Mărgineni
Viitorul Predeşti
Filipești Târg / Filipești Târg LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 14:00 - - - - -
42 CS Şirna Tăriceni
AS Româneşti
Tariceni / Tariceni LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 20 14:00 - - - - -
43 Viitorul 2018 Ceptura
Speranţa Olari
Comunal / Loloiasca LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 14:00 - - - - -
44 Voinţa Vadu Părului
Progresul Coslegi
Voinţa / Vadu Părului LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 14:00 - - - - -
45 Viitorul Pantazi
Victoria Fântânele
Viitorul / Pantazi LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 14:00 - - - - -
46 Vulturul Zănoaga
Unirea Lacul Turcului
Vulturul / Zănoaga LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 14:00 - - - - -
47 Sportul Valea Călugărească
Olimpia Gornet Cricov
Titi Iordănescu / Valea Călugărească LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 20 17:00 - - - - -
48 Tricolor Coţofeneşti
AS Unirea Valea Dulce
Cotofenesti / Cotofenesti LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 17:00 - - - - -
49 Şoimii Apostolache
AS Mehedinţa
Apostolache / Apostolache LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 20 17:00 - - - - -
50 Recolta Dumbrava
Prahova Ploieşti
Dumbrava / Dumbrava LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 17:00 - - - - -
51 AS Dârvari
Viitorul Fulga
Dârvari / Dârvari LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL, etapa 18 17:00 - - - - -

Duminica, 28-04-2019

Niciun meci

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP