Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Prahova

Etapa 7
# echipe arbitri
1 AS Fotbal Club Buzău - FC Metaloglobus Bucureşti A: Popa Cătălin (Piteşti - Argeş)
A1: Stroe Gabriel Sabin (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Voicu Cristian (Focşani - Vrancea)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Robu Ovidiu (Chitila - Ilfov)
Stadion: Gloria (Buzău - Buzău) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti - Prahova)
Obs: Cîrjă Lucian (Constanţa - Constanţa)
2 AFC Unirea Constanţa - ACSM Politehnica Iaşi A: Porumbel Valentin (Olteniţa - Călăraşi)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2021-09-18     Ora: 11:00 A2: Petre Doru Nicolae (Bucov - Prahova)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Burloiu Dorin (Galaţi - Galaţi)
Stadion: Sparta (Techirghiol - Constanţa) Obs: Babadac Cristina (Alexandria - Teleorman)
Obs: Lumanare Marian (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 4
# echipe arbitri
1 CS Făurei - CS Aerostar Bacău A: Negară Răzvan (Vaslui - Vaslui)
A1: Contofan Iulian (Iaşi - Iaşi)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Popovici Valentin (Botoşani - Botoşani)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Orăşenesc (Făurei - Brăila) Obs: Ionescu Mihail (Ploieşti - Prahova)
Obs: Greceanu-Tutuianu Nicolae (Călăraşi - Călăraşi)
2 AFC Metalul Buzău - ACS Sportul Chiscani A: Popa Silviu Gabriel (Vaslui - Vaslui)
A1: Vițelaru Cosmin (Vaslui - Vaslui)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Melinte Ionut (Iaşi - Iaşi)

Liga 3, Seria 2
Stadion: Metalul (ex-Cornel Negoescu sintetic) (Buzău - Buzău) Obs: Crângaşu Silviu (Ploieşti - Prahova)
Obs: Gheonea Ionel (Bucureşti - Bucureşti)
3 ACS Recolta Gheorghe Doja - AS FC Agricola Borcea A: Dumitrache Bogdan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Goicea Silviu (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Spinu Nicolas (Bucureşti - Bucureşti)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Comunal (Gheorghe Doja - Ialomiţa) Obs: Grozea Teodor (Brăila - Brăila)
Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti - Prahova)
4 SC FC Voluntari SA 2 - Clubul Sportiv Municipal Feteşti A: Oancea Stanica Theodor (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Istrate Marian (Buftea - Ilfov)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 3
Stadion: Gheorghe Dincă (Voluntari - Ilfov) Obs: Mușetoiu Elena (Piteşti - Argeş)
Obs: Berceanu Roxana (Bucureşti - Bucureşti)
5 AFC Progresul 1944 Spartac - ACS Unirea Bascov A: Dicu Madalin (Bucov - Prahova)
A1: Oprescu Louis George (Ploieşti - Prahova)
Data: 2021-09-18     Ora: 17:00 A2: Răduță Gabriel (Ploieşti - Prahova)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Popescu Speranta (Bucureşti - Bucureşti)
Obs: Niţă Marin (Măgurele - Ilfov)
Etapa 5
# echipe arbitri
1 Clubul Sportiv al Armatei Steaua - Farul Constanţa A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Nicolae Marin Sebastian (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Manu Paul (Puchenii Mosneni - Prahova)
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)
Data: 2021-09-18     Ora: 12:00 A2: Chioibașu Alexandru (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
3 CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA A: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-09-19     Ora: 12:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U19, Seria de Est R: Hrusca Dan (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
4 Clubul Sportiv al Armatei Steaua - Farul Constanţa A: Racoare Arthur (Curtea de Argeş - Argeş)
A1: Bălan Gheorghită (Piteşti - Argeş)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Nicolae Marin Sebastian (Curtea de Argeş - Argeş)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Complex Sportiv Ghencea Teren 5 (Bucureşti - Bucureşti)
5 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - SC FC Voluntari SA A: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)
Data: 2021-09-18     Ora: 14:00 A2: Chioibașu Alexandru (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Manu Paul (Puchenii Mosneni - Prahova)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)
6 CS Concordia Chiajna - SC Fotbal Club FCSB SA A: Hrusca Dan (Bucureşti - Bucureşti)
A1: Calin Daniel (Bucureşti - Bucureşti)
Data: 2021-09-19     Ora: 14:00 A2: Oancea Sergiu Ciprian (Bucureşti - Bucureşti)

Liga Elitelor U17, Seria de Est R: Moroiță Andrei (Ploieşti - Prahova)
Stadion: Concordia (Chiajna - Ilfov)
7 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - ACS Kids Tâmpa Braşov A: Neagu Eduard (Ploieşti - Prahova)
A1: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)
Data: 2021-09-18     Ora: 10:00 A2: Chioibașu Alexandru (Ploieşti - Prahova)

Liga Elitelor U16, Seria 1 R: Manu Paul (Puchenii Mosneni - Prahova)
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP