Caloian Cristian


Ploiesti
Arbitru, Stagiari
Locul nasterii: Ploiesti
Data nasterii: 04-12-2000
Telefon: 0761565650
Meciurile arbitrate
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 1
2018-12-02
Tineretul Poienarii Burchii
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 14
2018-11-18
Tineretul Poienarii Burchii
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 14
2018-11-18
CS Șirna Varnița
JUNIORI D (2006) Etapa 11
2018-11-17
Petrosport Ploieşti
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 12
2018-11-17
Flacăra Filipeşti de Târg
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 15
2018-11-11
CS Scorţeni Bordeni
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD Etapa 13
2018-11-11
Victoria Olteni
JUNIORI D (2006) Etapa 13
2018-11-10
AS Viking Pruszynski Ploiești
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 11
2018-11-10
Tineretul Balta Doamnei
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 14
2018-11-04
CS Păuleşti 2 Găgeni
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 12
2018-11-04
AS Targşorul Vechi Stăncești
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 13
2018-10-28
Ştiinţa Albeşti
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 9
2018-10-28
CS Şirna Tăriceni
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 11
2018-10-27
Voinţa Măgurele
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 9
2018-10-27
CS Scorţeni Mislea
JUNIORI E (2008) Etapa 10
2018-10-26
ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD Etapa 10
2018-10-21
Steaua Sângeru
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD Etapa 10
2018-10-21
CSO Măgura Slănic
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 12
2018-10-20
CS Valea Doftanei
JUNIORI D (2006) Etapa 10
2018-10-20
Hagianu Mircea Junior Câmpina
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD Etapa 9
2018-10-14
Voinţa 2009 Gornet
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD Etapa 9
2018-10-14
Flacăra Mălăieşti
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 9
2018-10-13
Viitorul Fortuna 2015 Breaza
JUNIORI A (2000) Etapa 7
2018-10-12
Unirea Urlaţi
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 10
2018-10-07
CS Brazi Negoieşti
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 6
2018-10-07
AS Şotrile
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD Etapa 8
2018-10-06
Luceafărul Drajna
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 7
2018-09-30
CS Măneşti 2013 Băltiţa
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 5
2018-09-30
Olimpia Comarnic
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 9
2018-09-29
Avântul Tomşani
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 8
2018-09-23
Rapid Ibrianu
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 4
2018-09-23
Speranţa Olari
JUNIORI A (2000) Etapa 4
2018-09-22
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA B PRAHOVA, Seria EST Etapa 5
2018-09-22
Progresul Boldeşti Grădiştea
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 6
2018-09-22
Viitorul Comarnic
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 5
2018-09-16
Prahova Nedelea
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 3
2018-09-16
Viitorul Ţipăreşti
LIGA B PRAHOVA, Seria EST Etapa 4
2018-09-15
Sportul Valea Călugărească
LIGA B PRAHOVA, Seria EST Etapa 3
2018-09-09
AS Gorgota
LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 2
2018-09-09
CS Scorţeni Mislea
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 6
2018-09-08
CS Scorţeni Bordeni
JUNIORI B (2002) Etapa 3
2018-09-05
Petrolul Ologeni
JUNIORI C (2004), Seria a II-a Etapa 5
2018-08-15
ACS Băicoi
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe