Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Vineri, 8 Martie 2024, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 14
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 8 Martie 2024, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Joi, 30 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 10
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Joi, 30 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:45
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Stăncești / Stăncești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Sambata, 19 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu