Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 15
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 14
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 2 Martie 2024, 10:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 16
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 2 Martie 2024, 10:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 15
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 12
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: Albești / Albești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Albești / Albești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 12
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 12
Teren: Florești / Florești
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Florești / Florești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: Comunal / Loloiasca
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:00
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Joi, 26 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 26 Octombrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 9
Teren: Comunal / Bărcănești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Bărcănești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 20:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:45
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: "Avântul" / Măneciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 6
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 6
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 6
Teren: Albești / Albești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Albești / Albești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 9-1.
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Comunal / Loloiasca
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 19:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 19:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 5
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 4
Teren: CS / Blejoi
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 20:00
Teren: CS / Blejoi
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Joi, 7 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 7 Septembrie 2023, 09:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 3
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:30
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 2
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Urlati
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 26 August 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Teleajen / Ploiesti