Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 18
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Juniori A - play-off, etapa 2
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 16
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 13 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 4
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 15
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 3
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 14:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 15
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Cupa României, OPTIMI DE FINALA, etapa 1
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 2
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 30 Martie 2024, 16:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 2
Teren: CS / Bănești
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 16
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 16
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 22 Martie 2024, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 16
Teren: "Avântul" / Măneciu
Vineri, 22 Martie 2024, 16:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 15
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 14
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 14
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 13
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 2 Martie 2024, 10:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 16
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 2 Martie 2024, 10:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 1-2.
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: Albești / Albești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Albești / Albești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 12
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 12
Teren: Florești / Florești
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Florești / Florești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: Comunal / Loloiasca
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 11
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:00
Teren: CS / Blejoi
Joi, 26 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 26 Octombrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 9
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 9
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Vineri, 20 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 20:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 17:45
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: "Avântul" / Măneciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:50
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 6
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:50
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 6
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Albești / Albești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Comunal / Loloiasca
Vineri, 22 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Caraimanul / Buşteni
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Marti, 12 Septembrie 2023, 20:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 12 Septembrie 2023, 20:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Joi, 7 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 7 Septembrie 2023, 09:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 3
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:30
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 2
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 2
Teren: Florești / Florești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Florești / Florești
Vineri, 1 Septembrie 2023, 10:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 2
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 1 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 1
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 26 August 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 26 August 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura