Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Vineri, 15 Martie 2024, 20:15
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 15 Martie 2024, 20:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Joc nedisputat, echipa gazdă nu a asigurat asistența medicală.
Joc omologat de către Comisia de Disciplină
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 17 Februarie 2024, 13:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 17 Februarie 2024, 13:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Joc întrerupt în minutul 78, la scorul de 3-2. Joc omologat de către Comisia de Disciplină, cu 0-3 în favoarea ambelor echipe.
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 3
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 2
Teren: Coada Izvor / Manești
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Coada Izvor / Manești
Luni, 4 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 2
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Luni, 4 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Joc întrerupt în minutul 87, la scorul 5-4. Joc omologat de către Comisia de competiții și disciplină
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 1 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 1
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 1 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Vineri, 1 Septembrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 1 Septembrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 26 August 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 26 August 2023, 17:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Teleajen / Ploiesti