Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 15
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 14
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 17
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 10 Martie 2024, 12:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 10 Martie 2024, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 14
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 10 Martie 2024, 09:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 14
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 14
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 2 Martie 2024, 14:30
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 2 Martie 2024, 14:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 1-2.
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 15
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 11
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 10
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:10
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:50
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:50
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:30
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria B, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:20
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria B, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:20
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:40
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria B, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:40
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 9
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 8
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Voința / Ciorani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 5
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 6
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 5
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 5
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 15 Septembrie 2023, 19:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 15 Septembrie 2023, 19:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Comunal / Bărcănești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bărcănești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 2
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari