Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Vineri, 8 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 8 Martie 2024, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Joc nedisputat, echipa gazdă nu a asigurat asistența medicală.
Joc omologat de către Comisia de Disciplină
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Vineri, 22 Decembrie 2023, 15:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 15:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 15:30
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 2
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 2
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:30
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:00
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:30
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa I
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa J
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa I
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa J
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa I
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa J
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 5-6
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 3-4
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele I și J, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 1-2
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Semifinala 1
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:40
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:40
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Semifinala 2
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:20
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:20
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Finala mică
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Finala mare
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: "Avântul" / Măneciu
Miercuri, 22 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Marti, 7 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 7 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 13
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 9
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 9
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:10
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:10
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:50
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:50
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:30
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 1
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:50
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria B, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:20
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria B, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:20
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:40
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria B, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:40
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 7
Teren: Olteni / Olteni
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
D1 (n. 2012), etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
D1 (n. 2012), etapa 7
Teren: "Avântul" / Măneciu
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
D1 (n. 2012), etapa 7
Teren: Astra / Ploiești
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 4
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:30
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 4
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Predești / Predești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Stăncești / Stăncești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Luni, 4 Septembrie 2023, 19:00
D1 (n. 2012), etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Luni, 4 Septembrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: "Avântul" / Măneciu
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț