Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 22
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 15
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 30 Martie 2024, 12:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 13
Teren: Albești / Albești
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 1
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
*Joc întrerupt în minutul 63, la scorul de 1-0, după ce un jucător al echipei gazdă a lovit arbitrul jocului. Meci omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 13
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 09:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 9
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 8
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Meci omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 7
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 6
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 6
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 5
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 5
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 18:00
D1 (n. 2012), etapa 5
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Joi, 14 Septembrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 14 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Ologeni / Ologeni
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disicplină, pe teren: 4-2.
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
D1 (n. 2012), etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 2
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Vineri, 1 Septembrie 2023, 09:00
D1 (n. 2012), etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 1 Septembrie 2023, 09:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 31 August 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Joi, 31 August 2023, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Ologeni / Ologeni
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești