Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 17
Teren: Varnita / Varnita
Vineri, 19 Aprilie 2024, 17:30
Teren: Varnita / Varnita
Joi, 18 Aprilie 2024, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Play-off, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 18 Aprilie 2024, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Joi, 11 Aprilie 2024, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Play-off, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Joi, 11 Aprilie 2024, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 23
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Cupa României, OPTIMI DE FINALA, etapa 1
Teren: Ologeni / Ologeni
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 17
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 13:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 14
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 16
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 21 Martie 2024, 20:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 16
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 21 Martie 2024, 20:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Varnita / Varnita
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 18
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 12
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 3
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Luni, 4 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Luni, 4 Septembrie 2023, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei