Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: CS / Bănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 12
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Predești / Predești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: CS / Bănești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: CS / Bănești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești