Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: CS / Bănești
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
- Antrenorul principal Mihalache Dragoș (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte ofensatoare și jignitoare arbitrului - minutul 28;
- Antrenorul secund Toader Florin (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte agresive brigăzii de arbitri - minutul 63;
- Delegatul Vereu Nicolae (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte ofensatoare și agresive arbitrului - minutul 63;
- Grație Radu (ACS DP Cornu) - adresează cuvinte ofensatoare arbitrului - minutul 63.
Sambata, 2 Martie 2024, 10:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 16
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 2 Martie 2024, 10:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: CS / Bănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mislea / Mislea
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 12
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 10
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 4
Teren: Astra / Ploiești
Luni, 30 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 11
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 27 Octombrie 2023, 19:00
D1 (n. 2012), etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 27 Octombrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Chitorani / Bucov
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 8
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 2
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte