Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Vineri, 8 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 8 Martie 2024, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: CS / Bănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
*Antrenorul secund Gheorghe Ionuț (CS Mănești 2013) - eliminat pentru injurii la adresa unui adversar (minutul 70);
** Antrenorul principal Mihalache Dragoș (ACS DP Cornu) - eliminat întrucât a pătruns pe terenul de joc pentru a protesta la deciziile brigăzii de arbitri (minutul 25).
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 12
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: CS / Bănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 5
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Teleajen / Ploiesti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Petrolul / Băicoi
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic