Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Echipa CSO Mizil a anunțat că nu se prezintă la joc.
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:30
Juniori A - play-off, etapa 2
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 13
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 17
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Joc omologat de către Comisia de Disciplină și Competiții, pe teren: 2-2.
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 17
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: CS / Bănești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: CS / Bănești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 23
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 5 Aprilie 2024, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 16
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 5 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: CS / Bănești
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Bănești
*Jucătorul Iscru Vlăduț Marian (CSO Comarnic), după primirea celui de-al doilea cartonaș galben și, implicit, a fost eliminat, a adresat cuvinte și expresii jignitoare la adresa arbitrului (minutul 69).
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 14
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 10:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 18
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 16 Martie 2024, 10:30
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 2 Martie 2024, 14:30
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 2 Martie 2024, 14:30
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Ștefești / Ștefești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Ștefești / Ștefești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Albești / Albești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 4-2.
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Florești / Florești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Florești / Florești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 6
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 4
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Brădetul / Ștefești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: "AFC" / Brebu
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 26 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg