Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 18
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 16 Martie 2024, 14:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 12
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Marti, 21 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 12
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 21 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
*Joc întrerupt în minutul 87, la scorul de 2-0, după ce a fost aruncată o petardă din tribună și l-a lovit pe arbitrul asistent linie 2. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 15
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 13
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Mizil / Mizil
Joi, 16 Noiembrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 13
Teren: Astra / Ploiești
Joi, 16 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Astra / Ploiești
Joi, 16 Noiembrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 13
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 16 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:15
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 6
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:15
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Marti, 7 Noiembrie 2023, 19:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 12
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 7 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 9
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Luni, 23 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
*Joc întrerupt în minutul 40, la scorul de 0-2. *Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 10
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:45
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 8
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:45
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Joi, 19 Octombrie 2023, 19:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 8
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 19 Octombrie 2023, 19:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 7
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 13 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 11 Octombrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 10 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 8
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 10 Octombrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 10 Octombrie 2023, 19:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 10 Octombrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: CS / Blejoi
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 6
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 6 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Joi, 5 Octombrie 2023, 19:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 5 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Joc încheiat în minutul 44, la scorul de 5-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Meci omologat de către Comisia de Disciplină cu rezultatul din teren.
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 5
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Albești / Albești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 5
Teren: Albești / Albești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Albești / Albești
Joc omologat de către Comisia de Competiții, pe teren 2-2, conform RD 83.10.4.
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 5
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 5
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Vineri, 22 Septembrie 2023, 16:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Joi, 21 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 5
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 21 Septembrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 19:00
D1 (n. 2012), etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 4
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Caraimanul / Buşteni
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 3
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 15 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 3
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Joi, 14 Septembrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 14 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 4
Teren: CS / Blejoi
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 20:00
Teren: CS / Blejoi
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 12 Septembrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 00:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 9 Septembrie 2023, 00:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 2
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Vineri, 8 Septembrie 2023, 16:00
D1 (n. 2012), etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 16:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 2
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 8 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 2
Teren: Vega / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Vega / Ploiești
Joi, 7 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 1
Teren: Comunal / Bărcănești
Joi, 7 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Bărcănești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 16:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 3
Teren: "Avântul" / Măneciu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 16:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 2
Teren: Mălăești / Mălăești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Luni, 4 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Luni, 4 Septembrie 2023, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 2
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 2
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 2 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Joi, 31 August 2023, 20:00
D1 (n. 2012), etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 31 August 2023, 20:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Joi, 31 August 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Joi, 31 August 2023, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Joi, 31 August 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 1
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 31 August 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 31 August 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 1
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 31 August 2023, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii