Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 17 Martie 2024, 13:00
Teren: Varnita / Varnita
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 17 Februarie 2024, 13:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 17 Februarie 2024, 13:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Vineri, 22 Decembrie 2023, 15:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 2
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 2
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 16:30
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:00
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023 - Grupe Optimi, Grupa C, etapa 3
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Vineri, 22 Decembrie 2023, 17:30
Teren: Sala Sporturilor ”Tel George” / Ploiești
Sambata, 16 Decembrie 2023, 08:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 08:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa E
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa F
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 09:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa E
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa F
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 10:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa E
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa F
Sambata, 16 Decembrie 2023, 13:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 13:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa G
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa H
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 14:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa G
Sambata, 16 Decembrie 2023, 15:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa H
Sambata, 16 Decembrie 2023, 15:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 15:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa G
Sambata, 16 Decembrie 2023, 16:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Grupa H
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Locurile 5-6
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele E și F, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Locurile 1-2
Sambata, 16 Decembrie 2023, 17:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele G și H, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Decembrie 2023, 17:30
Teren: Sala Sporturilor / Vălenii de Munte
Locurile 1-2
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Albești / Albești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 9
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 24 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
*Joc întrerupt în minutul 90+2, la scorul de 2-2, după ce un jucător al echipei CS Brazi 2 a lovit arbitrul jocului. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 13
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 11
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 11
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 11
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 10
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 10
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Luni, 30 Octombrie 2023, 10:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 2
Teren: CS / Blejoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 10:00
Teren: CS / Blejoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 10:40
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 2
Teren: CS / Blejoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 10:40
Teren: CS / Blejoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 11:20
CUPA SATELOR (n. 2011), Seria A, etapa 2
Teren: CS / Blejoi
Luni, 30 Octombrie 2023, 11:20
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Vineri, 27 Octombrie 2023, 18:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 9
Teren: Vega / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 16:30
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Vineri, 20 Octombrie 2023, 18:45
D1 (n. 2012), etapa 9
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 20 Octombrie 2023, 18:45
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 8
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 7
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 6 Octombrie 2023, 20:15
D1 (n. 2012), etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 6 Octombrie 2023, 20:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 6 Octombrie 2023, 19:10
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 6
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 6 Octombrie 2023, 19:10
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 7
Teren: Brazi / Brazi
Joi, 5 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 19:15
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 5
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 19:15
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 29 Septembrie 2023, 17:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Chitorani / Bucov
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Stăncești / Stăncești
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Comarnic / Comarnic
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 3
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Marti, 5 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 1
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 5 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 5 Septembrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 5 Septembrie 2023, 19:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Luni, 4 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 2
Teren: Astra / Ploiești
Luni, 4 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 30 August 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 1
Teren: Tariceni / Tariceni
Miercuri, 30 August 2023, 10:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Coada Izvor / Manești
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni