Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 22
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Livadea / Vărbilău
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Livadea / Vărbilău
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 14
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 13
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-off, etapa 1
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 23 Martie 2024, 12:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Joi, 21 Martie 2024, 20:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 16
Teren: Parc Vest / Ploiești
Joi, 21 Martie 2024, 20:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
*Joc întrerupt în minutul 87, la scorul de 2-0, după ce a fost aruncată o petardă din tribună și l-a lovit pe arbitrul asistent linie 2. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
*Joc întrerupt în minutul 78, la scorul de 16-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Joc omologat de către Comisia de Disciplină.
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 15
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 12
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 11
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
*Joc întrerupt în minutul 73, la scorul de 5-2, după ce echipa oaspete a părăsit terenul de joc.
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 4-1.
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:45
JUNIORI A (n. 2005), etapa 10
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 4
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 4
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 3
Teren: Comunal / Bărcănești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Bărcănești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 3
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 2
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Astra / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 3
Teren: CS / Bănești
Marti, 5 Septembrie 2023, 17:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 2
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 2 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Vineri, 1 Septembrie 2023, 13:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 1
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 1 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 1 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 1
Teren: Chitorani / Bucov
Vineri, 1 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Chitorani / Bucov
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Mizil / Mizil