Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Martie 2024, 10:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 9
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 4
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disicplină, pe teren: 4-2.
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 4
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti