Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Predești / Predești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Predești / Predești
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:00
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 1
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:30
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 12:30
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 2
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:00
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 3
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:30
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 13:30
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sfert 4
Sambata, 23 Decembrie 2023, 14:00
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Semifinala 1
Sambata, 23 Decembrie 2023, 14:40
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 14:40
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Semifinala 2
Sambata, 23 Decembrie 2023, 16:00
Sferturi, semifinale, finale, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 23 Decembrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Finala mare
Duminica, 17 Decembrie 2023, 08:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 08:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa K
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa L
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 09:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa K
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa L
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 10:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa K
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa L
Duminica, 17 Decembrie 2023, 13:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 13:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa M
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa N
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 14:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa M
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa N
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 15:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa M
Duminica, 17 Decembrie 2023, 16:00
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele M și N, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 16:00
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Grupa N
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:30
CUPA MOȘ CRĂCIUN 2023, Grupele K și L, etapa 1
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:30
Teren: Sala Sporturilor / Valea Călugărească
Locurile 5-6
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 7
Teren: Comunal / Bărcănești
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Bărcănești
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 7
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Măgureni / Măgureni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Nedelea / Nedelea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
D1 (n. 2012), etapa 4
Teren: Brazi / Brazi
Vineri, 15 Septembrie 2023, 17:30
Teren: Brazi / Brazi
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 4
Teren: Florești / Florești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Florești / Florești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 3
Teren: Brazi / Brazi
Vineri, 8 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Brazi / Brazi
Joi, 7 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 3
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Joi, 7 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Predești / Predești
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 19 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Teleajen / Ploiesti