Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 16:00
Cupa României, SFERTURI DE FINALĂ, etapa 1
Teren: Livadea / Vărbilău
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 16:00
Teren: Livadea / Vărbilău
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Cupa României, OPTIMI DE FINALA, etapa 1
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 3 Aprilie 2024, 16:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Gorgota / Gorgota
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 11
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 9
Teren: Olteni / Olteni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: CS / Bănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 6
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu