Meciuri arbitrate
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 17 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Predești / Predești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Predești / Predești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 9-1.
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 27 August 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 27 August 2023, 13:30
Teren: Vulturul / Zănoaga