Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Albești / Albești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Albești / Albești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 14
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 8
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Voința / Ciorani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 8
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 7
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 7
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 5
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 5
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 4
Teren: Albești / Albești
Vineri, 22 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 4
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disicplină, pe teren: 4-2.
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 4
Teren: Florești / Florești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Florești / Florești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 2
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: CS / Blejoi
Miercuri, 30 August 2023, 18:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească