Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
- Antrenorul secund Chiriță Daniel (ASCS Petrolul 95 Ploiești) - a fost eliminat pentru injurii la adresa arbitrului (minutul 56);
- Maseurul Oaie Alexandru (ACS Petrosport Ploiești) - a fost eliminat pentru injurii la adresa arbitrului (minutul 90+3);
- Delegatul Oaie Gheorghe (ACS Petrosport Ploiești) - la finalul jocului a intrat în vestiarul brigăzii de arbitri unde a avut un comportament persiflant, după care l-a împins pe arbitrul jocului.
Luni, 11 Martie 2024, 20:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Luni, 11 Martie 2024, 20:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Brădetul / Ștefești
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Brătășanca / Brătășanca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Gorgota / Gorgota
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gorgota / Gorgota
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
D1 (n. 2012), etapa 4
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 18:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 19:15
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 19:15
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 2
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 00:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 2
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 00:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: CS / Bănești
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Sambata, 26 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 19 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu