Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 12
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 2 Martie 2024, 14:30
Cupa României, Turul al 3-lea, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 2 Martie 2024, 14:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Semifinala 1
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:40
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:40
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Semifinala 2
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:20
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:20
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Finala mică
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
CUPA SATELOR (n. 2011), Turneul final, etapa 1
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: 1 Mai Refractare / Pleașa
Finala mare
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 11
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gheorghe Șilaev / Plopeni
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 11
Teren: Colceag / Colceag
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Colceag / Colceag
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 11
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 11
Teren: Voința / Ciorani
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Voința / Ciorani
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina