Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 14
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 3
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 16
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 15
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 15
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 11
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 10
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 28 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 9
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 10
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 7
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 7
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 7
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Joc încheiat în minutul 44, la scorul de 5-0, după ce echipa oaspete a rămas în 6 jucători. Meci omologat de către Comisia de Disciplină cu rezultatul din teren.
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 5
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 5
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 12:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:45
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 4
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Joc întrerupt în minutul 87, la scorul 5-4. Joc omologat de către Comisia de competiții și disciplină
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 19 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 19 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 19 August 2023, 18:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg