Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
*Antrenorul secund Gheorghe Ionuț (CS Mănești 2013) - eliminat pentru injurii la adresa unui adversar (minutul 70);
** Antrenorul principal Mihalache Dragoș (ACS DP Cornu) - eliminat întrucât a pătruns pe terenul de joc pentru a protesta la deciziile brigăzii de arbitri (minutul 25).
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 12
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 8
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:30
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 11
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 13
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 12
Teren: Unirea / Urlati
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Unirea / Urlati
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 12
Teren: Florești / Florești
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Florești / Florești
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: CS / Ceptura
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 12
Teren: Comunal / Loloiasca
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Marti, 31 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 10
Teren: Astra / Ploiești
Marti, 31 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Astra / Ploiești
Marti, 31 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 10
Teren: Aricești / Aricești
Marti, 31 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: Albești / Albești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Albești / Albești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Albești / Albești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 10
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 9
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 27 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Aricești / Aricești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 2-2.
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 10
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 10
Teren: Florești / Florești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Florești / Florești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 8
Teren: Aricești / Aricești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 7
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 14 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 7
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Vineri, 13 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Viitorul / Cosminele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Viitorul / Cosminele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 8
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 7
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria VEST, etapa 6
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Vineri, 6 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
D1 (n. 2012), etapa 6
Teren: Brazi / Brazi
Vineri, 29 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Mehedința / Mehedința
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 5
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 23 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 4
Teren: Albești / Albești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Albești / Albești
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Comarnic / Comarnic
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Comarnic / Comarnic