Meciul |
Etapa |
Data |
Scor |
Detalii |
Vulturul Zănoaga - Voinţa Vadu Părului | 1 | | 3-0 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Viitorul Iordăcheanu | 1 | | 0-4 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Progresul Boldeşti Grădiştea | 1 | | 3-0 | Detalii |
Rapid Sălciile - Viitorul Fulga | 1 | | 6-2 | Detalii |
Progresul Coslegi - Recolta Dumbrava | 1 | | 5-1 | Detalii |
Victoria Fântânele - Steaua Sângeru | 1 | | 8-0 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Viitorul Pantazi | 1 | | 3-3 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Vulturul Zănoaga | 2 | | 2-1 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Şoimii Apostolache | 2 | | 1-0 | Detalii |
Viitorul Fulga - ACS Șoimii Ciorani | 2 | | 0-8 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Rapid Sălciile | 2 | | 3-4 | Detalii |
Steaua Sângeru - Progresul Coslegi | 2 | | 3-1 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Victoria Fântânele | 2 | | 2-4 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Unirea Lacul Turcului | 2 | | 3-2 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Voinţa Vadu Părului | 3 | 2021-09-19 | 2-0 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Progresul Boldeşti Grădiştea | 3 | 2021-09-19 | 4-2 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Viitorul Fulga | 3 | 2021-09-19 | 6-5 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Recolta Dumbrava | 3 | 2021-09-19 | 8-2 | Detalii |
Rapid Sălciile - Steaua Sângeru | 3 | 2021-09-19 | 2-1 | Detalii |
Progresul Coslegi - Viitorul Pantazi | 3 | 2021-09-19 | 3-1 | Detalii |
Victoria Fântânele - Unirea Lacul Turcului | 3 | 2021-09-18 | 3-0 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Viitorul Iordăcheanu | 4 | 2021-09-26 | 2-2 | Detalii |
Viitorul Fulga - Vulturul Zănoaga | 4 | 2021-09-26 | 1-0 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Şoimii Apostolache | 4 | 2021-09-26 | 1-1 | Detalii |
Steaua Sângeru - ACS Șoimii Ciorani | 4 | 2021-09-25 | 2-3 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Rapid Sălciile | 4 | 2021-09-26 | 1-4 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Progresul Coslegi | 4 | 2021-09-26 | 2-0 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Victoria Fântânele | 4 | 2021-09-25 | 0-3 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Voinţa Vadu Părului | 5 | 2021-10-03 | 3-1 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Viitorul Fulga | 5 | 2021-10-03 | 6-1 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Recolta Dumbrava | 5 | 2021-10-03 | 4-3 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Steaua Sângeru | 5 | 2021-10-03 | 1-3 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Viitorul Pantazi | 5 | 2021-10-03 | 5-0 | Detalii |
Rapid Sălciile - Unirea Lacul Turcului | 5 | 2021-10-03 | 6-3 | Detalii |
Progresul Coslegi - Victoria Fântânele | 5 | 2021-10-03 | 5-4 | Detalii |
Viitorul Fulga - Progresul Boldeşti Grădiştea | 6 | 2021-10-10 | 0-2 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Viitorul Iordăcheanu | 6 | 2021-10-10 | 2-5 | Detalii |
Steaua Sângeru - Vulturul Zănoaga | 6 | 2021-10-09 | 1-4 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Şoimii Apostolache | 6 | 2021-10-10 | 2-3 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - ACS Șoimii Ciorani | 6 | 2021-10-10 | 2-4 | Detalii |
Victoria Fântânele - Rapid Sălciile | 6 | 2021-10-09 | 6-4 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Progresul Coslegi | 6 | 2021-10-09 | 2-2 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Viitorul Fulga | 7 | 2021-10-16 | 4-3 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Recolta Dumbrava | 7 | 2021-10-17 | 5-1 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Steaua Sângeru | 7 | 2021-10-17 | 2-2 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Viitorul Pantazi | 7 | 2021-10-17 | 2-3 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Unirea Lacul Turcului | 7 | 2021-10-17 | 6-4 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Victoria Fântânele | 7 | 2021-10-17 | 4-3 | Detalii |
Rapid Sălciile - Progresul Coslegi | 7 | 2021-10-17 | 4-2 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Viitorul Fulga | 8 | 2021-10-24 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Progresul Boldeşti Grădiştea | 8 | 2021-10-23 | 7-1 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Viitorul Iordăcheanu | 8 | 2021-10-24 | 0-0 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Vulturul Zănoaga | 8 | 2021-10-24 | 3-3 | Detalii |
Victoria Fântânele - Şoimii Apostolache | 8 | 2021-10-23 | 6-5 | Detalii |
Progresul Coslegi - ACS Șoimii Ciorani | 8 | 2021-10-24 | 2-3 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Rapid Sălciile | 8 | 2021-10-23 | 3-0 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Recolta Dumbrava | 9 | 2021-10-30 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Fulga - Steaua Sângeru | 9 | 2021-10-31 | 2-3 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Viitorul Pantazi | 9 | 2021-12-05 | 6-0 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Unirea Lacul Turcului | 9 | 2021-10-31 | 2-2 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Victoria Fântânele | 9 | 2021-10-31 | 2-5 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Progresul Coslegi | 9 | 2021-10-31 | 2-3 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Rapid Sălciile | 9 | 2021-10-31 | 7-0 | Detalii |
Steaua Sângeru - Recolta Dumbrava | 10 | 2021-11-06 | 8-3 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Viitorul Fulga | 10 | 2021-11-07 | 5-3 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Progresul Boldeşti Grădiştea | 10 | 2021-11-07 | 4-2 | Detalii |
Victoria Fântânele - Viitorul Iordăcheanu | 10 | 2021-11-06 | 3-1 | Detalii |
Progresul Coslegi - Vulturul Zănoaga | 10 | 2021-11-07 | 5-1 | Detalii |
Rapid Sălciile - Şoimii Apostolache | 10 | 2021-11-07 | 0-4 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Voinţa Vadu Părului | 10 | 2021-11-07 | 3-0 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Steaua Sângeru | 11 | 2021-11-13 | 5-3 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Viitorul Pantazi | 11 | 2021-11-14 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Fulga - Unirea Lacul Turcului | 11 | 2021-11-14 | 1-5 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Victoria Fântânele | 11 | 2021-11-14 | 2-3 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Progresul Coslegi | 11 | 2021-11-14 | 1-3 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Rapid Sălciile | 11 | 2021-11-14 | 7-1 | Detalii |
Şoimii Apostolache - ACS Șoimii Ciorani | 11 | 2021-11-14 | 1-4 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Steaua Sângeru | 12 | 2021-11-21 | 3-0 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Recolta Dumbrava | 12 | 2021-11-21 | 5-0 | Detalii |
Victoria Fântânele - Viitorul Fulga | 12 | 2021-11-20 | 7-1 | Detalii |
Progresul Coslegi - Progresul Boldeşti Grădiştea | 12 | 2021-11-21 | 3-4 | Detalii |
Rapid Sălciile - Viitorul Iordăcheanu | 12 | 2021-11-21 | 2-3 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Vulturul Zănoaga | 12 | 2021-11-21 | 3-0 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Voinţa Vadu Părului | 12 | 2021-11-21 | 5-2 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Viitorul Pantazi | 13 | 2021-11-27 | 5-4 | Detalii |
Steaua Sângeru - Unirea Lacul Turcului | 13 | 2021-11-27 | 0-3 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Victoria Fântânele | 13 | 2021-11-28 | 2-4 | Detalii |
Viitorul Fulga - Progresul Coslegi | 13 | 2021-11-28 | 2-3 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Rapid Sălciile | 13 | 2021-11-28 | 4-0 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - ACS Șoimii Ciorani | 13 | 2021-11-28 | 1-3 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Şoimii Apostolache | 13 | 2021-11-28 | 5-2 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Vulturul Zănoaga | 14 | 2022-03-19 | 1-4 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Şoimii Apostolache | 14 | 2022-03-20 | 2-2 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - ACS Șoimii Ciorani | 14 | 2022-03-20 | 0-9 | Detalii |
Viitorul Fulga - Rapid Sălciile | 14 | 2022-03-20 | 1-1 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Progresul Coslegi | 14 | 2022-03-20 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Victoria Fântânele | 14 | 2022-03-19 | 2-4 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Unirea Lacul Turcului | 14 | 2022-03-20 | 1-0 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Viitorul Iordăcheanu | 15 | 2022-03-27 | 3-2 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Progresul Boldeşti Grădiştea | 15 | 2022-03-27 | 3-5 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Viitorul Fulga | 15 | 2022-03-27 | 8-1 | Detalii |
Rapid Sălciile - Recolta Dumbrava | 15 | 2022-03-27 | 3-0 | Detalii |
Progresul Coslegi - Steaua Sângeru | 15 | 2022-03-27 | 3-1 | Detalii |
Victoria Fântânele - Viitorul Pantazi | 15 | 2022-03-26 | 3-0 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Voinţa Vadu Părului | 15 | 2022-03-27 | 6-0 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Viitorul Iordăcheanu | 16 | 2022-04-02 | 0-2 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Vulturul Zănoaga | 16 | 2022-04-03 | 2-1 | Detalii |
Viitorul Fulga - Şoimii Apostolache | 16 | 2022-04-03 | 3-0 | Detalii |
Recolta Dumbrava - ACS Șoimii Ciorani | 16 | 2022-04-03 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Rapid Sălciile | 16 | 2022-04-02 | 5-1 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Progresul Coslegi | 16 | 2022-04-03 | 3-4 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Victoria Fântânele | 16 | 2022-04-03 | 0-4 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Progresul Boldeşti Grădiştea | 17 | 2022-04-10 | 2-7 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Viitorul Fulga | 17 | 2022-04-10 | 5-1 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Recolta Dumbrava | 17 | 2022-04-10 | 3-0 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Steaua Sângeru | 17 | 2022-04-10 | 4-1 | Detalii |
Rapid Sălciile - Viitorul Pantazi | 17 | 2022-04-10 | 2-1 | Detalii |
Progresul Coslegi - Unirea Lacul Turcului | 17 | 2022-04-10 | 2-2 | Detalii |
Victoria Fântânele - Voinţa Vadu Părului | 17 | 2022-04-09 | 10-1 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Progresul Boldeşti Grădiştea | 18 | 2022-04-16 | 1-4 | Detalii |
Viitorul Fulga - Viitorul Iordăcheanu | 18 | 2022-04-17 | 3-3 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Vulturul Zănoaga | 18 | 2022-04-17 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Şoimii Apostolache | 18 | 2022-04-16 | 4-0 | Detalii |
Viitorul Pantazi - ACS Șoimii Ciorani | 18 | 2022-04-17 | 1-9 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Rapid Sălciile | 18 | 2022-04-17 | 3-0 | Detalii |
Victoria Fântânele - Progresul Coslegi | 18 | 2022-04-16 | 7-1 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Viitorul Fulga | 19 | 2022-04-23 | 2-1 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Recolta Dumbrava | 19 | 2022-04-23 | 3-0 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Steaua Sângeru | 19 | 2022-04-23 | 4-5 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Viitorul Pantazi | 19 | 2022-04-23 | 7-1 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Unirea Lacul Turcului | 19 | 2022-04-23 | 10-1 | Detalii |
Rapid Sălciile - Victoria Fântânele | 19 | 2022-04-23 | 2-5 | Detalii |
Progresul Coslegi - Voinţa Vadu Părului | 19 | 2022-04-23 | 4-1 | Detalii |
Viitorul Fulga - Voinţa Vadu Părului | 20 | 2022-04-30 | 2-2 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Progresul Boldeşti Grădiştea | 20 | 2022-05-01 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Viitorul Iordăcheanu | 20 | 2022-04-30 | 4-0 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Vulturul Zănoaga | 20 | 2022-05-01 | 1-3 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Şoimii Apostolache | 20 | 2022-05-01 | 4-2 | Detalii |
Victoria Fântânele - ACS Șoimii Ciorani | 20 | 2022-04-30 | 0-3 | Detalii |
Progresul Coslegi - Rapid Sălciile | 20 | 2022-05-01 | 5-1 | Detalii |
Viitorul Fulga - Recolta Dumbrava | 21 | 2022-05-08 | 3-0 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Steaua Sângeru | 21 | 2022-05-08 | 1-3 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Viitorul Pantazi | 21 | 2022-05-08 | 1-1 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Unirea Lacul Turcului | 21 | 2022-05-08 | 3-2 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Victoria Fântânele | 21 | 2022-06-01 | 3-0 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Progresul Coslegi | 21 | 2022-05-08 | 3-3 | Detalii |
Rapid Sălciile - Voinţa Vadu Părului | 21 | 2022-05-08 | 3-0 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Voinţa Vadu Părului | 22 | 2022-05-15 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Viitorul Fulga | 22 | 2022-05-14 | 5-2 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Progresul Boldeşti Grădiştea | 22 | 2022-05-15 | 2-3 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Viitorul Iordăcheanu | 22 | 2022-05-15 | 1-4 | Detalii |
Victoria Fântânele - Vulturul Zănoaga | 22 | 2022-06-08 | 7-2 | Detalii |
Progresul Coslegi - Şoimii Apostolache | 22 | 2022-05-15 | 3-1 | Detalii |
Rapid Sălciile - ACS Șoimii Ciorani | 22 | 2022-06-01 | 0-3 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Steaua Sângeru | 23 | 2022-05-22 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Fulga - Viitorul Pantazi | 23 | 2022-05-22 | 4-6 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Unirea Lacul Turcului | 23 | 2022-05-22 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Victoria Fântânele | 23 | 2022-05-22 | 4-0 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - Progresul Coslegi | 23 | 2022-05-22 | 3-4 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Rapid Sălciile | 23 | 2022-05-22 | 3-1 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - ACS Șoimii Ciorani | 23 | 2022-05-21 | 0-3 | Detalii |
Steaua Sângeru - Voinţa Vadu Părului | 24 | 2022-05-28 | 5-0 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Recolta Dumbrava | 24 | 2022-05-29 | 3-0 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Viitorul Fulga | 24 | 2022-05-29 | 9-0 | Detalii |
Victoria Fântânele - Progresul Boldeşti Grădiştea | 24 | 2022-05-28 | 3-3 | Detalii |
Progresul Coslegi - Viitorul Iordăcheanu | 24 | 2022-05-29 | 8-3 | Detalii |
Rapid Sălciile - Vulturul Zănoaga | 24 | 2022-05-29 | 2-5 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Şoimii Apostolache | 24 | 2022-05-29 | 3-2 | Detalii |
Steaua Sângeru - Viitorul Pantazi | 25 | 2022-06-04 | 2-2 | Detalii |
Recolta Dumbrava - Unirea Lacul Turcului | 25 | 2022-06-04 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Fulga - Victoria Fântânele | 25 | 2022-06-05 | 2-2 | Detalii |
Progresul Boldeşti Grădiştea - Progresul Coslegi | 25 | 2022-06-05 | 2-5 | Detalii |
Viitorul Iordăcheanu - Rapid Sălciile | 25 | 2022-06-05 | 5-0 | Detalii |
Vulturul Zănoaga - ACS Șoimii Ciorani | 25 | 2022-06-05 | 3-1 | Detalii |
Voinţa Vadu Părului - Şoimii Apostolache | 25 | 2022-06-05 | 0-3 | Detalii |
Viitorul Pantazi - Voinţa Vadu Părului | 26 | 2022-06-12 | 5-2 | Detalii |
Unirea Lacul Turcului - Steaua Sângeru | 26 | 2022-06-12 | 2-5 | Detalii |
Victoria Fântânele - Recolta Dumbrava | 26 | 2022-06-12 | 3-0 | Detalii |
Progresul Coslegi - Viitorul Fulga | 26 | 2022-06-12 | 7-3 | Detalii |
Rapid Sălciile - Progresul Boldeşti Grădiştea | 26 | 2022-06-12 | 2-1 | Detalii |
ACS Șoimii Ciorani - Viitorul Iordăcheanu | 26 | 2022-06-11 | 3-1 | Detalii |
Şoimii Apostolache - Vulturul Zănoaga | 26 | 2022-06-12 | 2-1 | Detalii |