În atenţia membrilor afiliaţi

26 Iunie 2019, la ora 09:14 / Publicat în Comunicate AJF / 487 vizualizări

În atenţia membrilor afiliaţi

 

În vederea reluării activităţii sezonului competiţional 2019-2020, vă facem cunoscute zilele în care au loc şedinţele cu reprezentanţii echipelor, după cum urmează:

-         LIGA A PRAHOVA, SUPERLIGA B PRAHOVA - luni, 29 iulie, ora 13.00;

-         LIGA B PRAHOVA - marţi, 30 iulie, ora 13.00;

-         LIGA C PRAHOVA - miercuri, 31 iulie, ora 13.00;

-         JUNIORI - luni, 19 august, ora 12.00 (înscriere juniori joi, 15 august, ora 12.00).

Şedinţele se desfăşoară la sediul AJF PRAHOVA.

Perioada de înscriere/afiliere a echipelor pentru anul competiţional 2019-2020:

8-31 iulie.

 

În perioada 22-27 iulie, oficialii AJF Prahova vor verifica bazele sportive, astfel:

-         Traseul 1 (luni, 22 iulie): Berceni (ora 10.00), Pantazi (10.30), Dârvari (11.00), Zanoaga (11.30), Dumbrava (12.00), Olari (12.30), Gherghiţa (13.00), Balta Doamnei (13.30);

-         Traseul 2 (luni, 22 iulie): Bucov (10.00), Valea Călugărească (10.30), Vadu Părului (11.00), Albeşti (11.30), Tomşani (12.00), Loloiasca (12.30), Ciorani (13.00), Sălciile (13.30), Boldeşti Grădiştea (14.00), Fulga (14.30);

-         Traseul 3 (marţi, 23 iulie): Cireşanu (10.00), Mizil (10.30), Vadu Săpat (11.00), Fântânele (11.30), Urlaţi (12.00), Iordăcheanu (12.30), Valea Cucului (13.00), Pleaşa-Sat (13.30), 1 Mai Refractare (14.00), Teleajen (14.30), Sala Sporturilor (15.00);

-         Traseul 4 (marţi, 23 iulie): Sângeru (10.00), Apostolache (10.30), Valea Dulce (11.00), Podenii Noi (11.30), Mehedinţa (12.00), Bălţeşti (12.30), Podenii Vechi (13.00), Lipăneşti (13.30), Cocoşeşti (10.00), Păuleşti (14.30), Plopeni (15.00);

-         Traseul 5 (miercuri, 24 iulie): Măneciu (10.00), Izvoarele (10.30), Olteni (11.00), Drajna (11.30), Starchiojd (12.00), Văleni (12.30), Gura Vitioarei (13.00), Măgurele (13.30), Gornet (14.00), Boldeşti (14.30), Blejoi (15.00);

-         Traseul 6 (miercuri, 24 iulie): Mălăeşti (10.00), Vâlcăneşti (10.30), Cosminele (11.00), Coţofeneşti (11.30), Slănic (12.00), Vărbilău (12.30), Livadea (13.00), Ştefeşti (13.30), Aluniş (14.00), Bertea (14.30);

-         Traseul 7 (joi, 25 iulie): Chimia Brazi (10.00), Popeşti-Brazi-Negoieşti (10.30), Tinosu (11.00), Predeşti (11.30), Tăriceni (12.00), Brăteşti (12.30), Varniţa (13.00), Cocorăştii Colţ (13.30), Stănceşti (14.00), Tg. Vechi-Strejnic (14.30);

-         Traseul 8 (joi, 25 iulie): Buşteni (10.00), Sinaia (10.30), Comarnic (11.00), Valea Doftanei (11.30), Brebu (12.00), Cornu (12.30), Proviţa (13.00), Breaza (13.30), Câmpina Rafinărie (14.00), Câmpina Sintetic (14.30);

-         Traseul 9 (vineri, 26 iulie): Ţipăreşti (10.00), Cocorăştii Mislii (10.30), Bordeni (11.00), Mislea (11.30), Băneşti (12.00), Tufeni (12.30), Băicoi (13.00), Măgureni (13.30);

-         Traseul 10 (vineri, 26 iulie): Pietroşani (10.00), Puşcaşi (10.30), Puchenii Moşneni (11.00), Potigrafu (11.30), Poienarii Rali (12.00), Poienarii Burchii (12.30), Ologeni (13.00), Ibrianu (13.30);

-         Traseul 11 (sâmbătă, 27 iulie): Coada Izvor (10.00), Măneşti (10.30), Băltiţa (11.00), Zalhauana (11.30), Filipeşti de Târg (12.00), Nedelea (12.30), Tg. Nou (13.00).

 

La momentul verificării terenul va fi pregătit ca pentru joc: tuns, marcat, plase porţi, fanioare, împrejmuire, vestiare.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP