In atentia membrilor afiliati

15 Iulie 2022, la ora 13:51 / Publicat în Comunicate AJF / 926 vizualizări

In atentia membrilor afiliati

 

In sedinta Comitetului de Urgenta din data 14.07.2022 au fost analizate debitele datorate de catre cluburile si asociatiile sportive afiliate AJF Prahova. In unanimitate, Comitetul de Urgenta a decis ca nicio echipa care figureaza in evidentele AJF Prahova cu debite mai mari de 100 RON, nu va fi inscrisa in competitiile organizate de AJF Prahova in sezonul competitional 2022-2023, nefiindu-i validata cererea de inscriere.

De asemenea, echipele care nu achita debitele vor fi scoase din graficele de inspectie si omologare.

Totodata, au fost stabilite si sedintele cu delegatii echipelor participante in sezonul 2022-2023, dupa cum urmeaza:

 

1.      Liga A Prahova si Superliga B Prahova: 2 august 2022, ora 16:30

2.      Superliga B1: 3 august 2022, ora 16:30

3.      Liga B Prahova: 4 august 2022, ora 16:30

 

Verificarea si omologarea terenurilor se va face in perioada 25-30 iulie 2022 conform orarului de vizita urmator:

 

Traseul 1

 

Traseul 2

 

Traseul 3

 

Traseul 4

Ora

25.07.2022

Ora

25.07.2022

Ora

26.07.2022

Ora

26.07.2022

10:00

Bucov

10:00

Albesti

10:00

Mizil

10:00

Sangeru

10:30

Valea Calugareasca

10:30

Tomsani

10:30

Ciresanu

10:30

Apostolache

11:00

Pantazi

11:00

Colceag

11:00

Vadu Sapat

11:00

Chiojdeanca

11:30

Darvari

11:30

Fulga

11:30

Fantanele

11:30

Valea Dulce

12:00

Dumbrava

12:00

Ciorani

12:00

Ceptura

12:00

Podenii Noi

12:30

Zanoaga

12:30

Salciile

12:30

Urlati

12:30

Podenii Vechi

13:00

Draganesti

13:00

Boldesti Gradistea

13:00

Iordacheanu

13:00

Lipanesti

13:30

Gherghita

13:30

 

13:30

Valea Cucului

13:30

Blejoi

14:00

Balta Doamnei

14:00

 

14:00

Pleasa Sat

14:00

Viking

14:30

 

14:30

 

14:30

Teleajen

14:30

 

15:00

 

15:00

 

15:00

Petrolul 95

15:00

 

15:30

 

15:30

 

15:30

 

15:30

 

16:00

 

16:00

 

16:00

 

16:00

 

 

 

 

Traseul 5

 

Traseul 6

 

Traseul 7

 

Traseul 8

Ora

27.07.2022

Ora

27.07.2022

Ora

28.07.2022

Ora

25.07.2022

10:00

Maneciu

10:00

Stefesti

10:00

Brazi

10:00

Busteni

10:30

Izvoarele

10:30

 

10:30

 

10:30

 

11:00

Drajna

11:00

Malaiesti

11:00

Tinosu

11:00

Sinaia

11:30

Olteni

11:30

Vilcanesti

11:30

Predesti

11:30

 

12:00

Starchiojd

12:00

Cotofenesti

12:00

Tariceni

12:00

Breaza

12:30

Valenii de Munte

12:30

Poiana Varbilau

12:30

Bratesti

12:30

Provita de Sus

13:00

Gura Vitioarei

13:00

Varbilau

13:00

Varnita

13:00

Provita de Jos

13:30

Magurele

13:30

Livadea

13:30

Cocorastii Colt

13:30

Cornu

14:00

Gornet

14:00

Alunis

14:00

Stancesti

14:00

Brebu

14:30

Boldesti

14:30

Bertea

14:30

Targsoru Vechi

14:30

Poiana Campina

15:00

 

15:00

Cosminele

15:00

Strejnic

15:00

 

15:30

 

15:30

 

15:30

 

15:30

 

16:00

 

 

 

 

 

16:00

 

 

 

Traseul 9

 

Traseul 10

 

Traseul 11

Ora

29.07.2022

Ora

29.07.2022

Ora

  • Whatsapp
TOP