Program Cupa Mos Craciun Editia XXVIII Ploiesti 2022
Grupa A (SAMBATA 17.12.2022 interval Orar 09.00 – 13.00 – Valea Calugareasca)
A1 ACS Petrosport Ploiesti
A2 CSM Ploiesti
A3 ACS Scoala de fotbal Toader II
A4 AS Stiinta Albesti I
Joc 1 09.00 ACS Petrosport Ploiesti – AS Siinta Albesti I
Joc 2 09.40 ACS Scoala de fotbal Toader II – C.S.M. Ploiesti
Joc 3 10.20 AS Stiinta Albesti – ACS Scoala de fotbal Toader II
Joc 4 11.00 ACS Petrosport Ploiesti – CSM Ploiesti
Joc 5 11.40 C.S.M. Ploiesti – AS Stiinta Albesti
Joc 6 12.20 Scoala de fotbal Toader II – ACS Petrosport Ploiesti
Grupa B (SAMBATA 17.12.2022 interval Orar 13.00 – 17.00 – Valea Calugareasca)
B1 CS Petrolul Noua Generatie I
B2 CS Valea Calugareasca
B3 AFC Astra I
B4 AS Stiinta Albesti II
Joc 1 13.00 CS Petrolul Noua Generatie I – AS Siinta Albesti II
Joc 2 13.40 CS Valea Calugareasca – AFC Astra I
Joc 3 14.20 AS Stiinta Albesti II – AFC Astra I
Joc 4 15.00 CS Petrolul Noua Generatie I – CS Valea Calugareasca
Joc 5 15.40 CS Valea Calugareasca – AS Stiinta Albesti II
Joc 6 16.20 AFC Astra I – CS Petrolul Noua Generatie I
Grupa C (DUMINICA 18.12.2022 interval Orar 09.00 – 13.00 – Valea Calugareasca)
C1 ACS Scoala de fotbal Toader I
C2 CSO Mizil
C3 CS Soimii Ciorani
C4 AFC Astra II
Joc 1 09.00 ACS Scoala de fotbal Toader I – AFC Astra II
Joc 2 09.40 CSO Mizil – CS Soimii Ciorani
Joc 3 10.20 AFC Astra II – CS Soimii Ciorani
Joc 4 11.00 ACS Scoala de fotbal Toader I – CSO Mizil
Joc 5 11.40 CSO Mizil – AFC Astra II
Joc 6 12.20 CS Soimii Ciorani – ACS Scoala de fotbal Toader I
Grupa D (DUMINICA 18.12.2022 interval Orar 13.00 – 17.00 – Valea Calugareasca)
D1 C.S.M.Ploiesti II
D2 ACS Scoala de fotbal Toader III
D3 AS Savi Sport Ploiesti
D4 C.S. Victoria Olteni
Joc 1 13.00 CS Victoria Olteni – CSM Ploiesti II
Joc 2 13.40 ACS Scoala de fotbal Toader III – AS Savi Sport Ploiesti
Joc 3 14.20 CSM Ploiesti II – AS Savi Sport Ploiesti
Joc 4 15.00 CS Victoria Olteni – ACS Scoala de fotbal Toader III
Joc 5 15.40 ACS Scoala de fotbal Toader – CSM Ploiesti II
Joc 6 16.20 AS Savi Sport Ploiesti – CS Victoria Olteni
Grupa E (SAMBATA 17.12.2022 interval Orar 09.00 – 13.00 – Breaza)
E1 MX PRO Academy I
E2 CS Viitorul Comarnic
E3 HM Junior Campina II
E4 CSO Tricolorul Breaza
Joc 1 09.00 MX Pro Academy I– CSO Tricolorul Breaza
Joc 2 09.40 CS Viitorul Comarnic – HM Junior Campina II
Joc 3 10.20 CSO Tricolorul Breaza - HM Junior Campina II
Joc 4 11.00 MX Pro Academy I – CS Viitorul Comarnic
Joc 5 11.40 CS Viitorul Comarnic – CSO Tricolorul Breaza
Joc 6 12.20 HM Junior Campina II – MX Pro Academy I
Grupa F (SAMBATA 17.12.2022 interval Orar 13.00 – 17.00 – Breaza)
F1 HM Junior Campina I
F2 CS Caraiman Busteni
F3 CS DP Petrolul Baicoi
F4 MX PRO Academy II
Joc 1 13.00 HM Junior Campina I – MX PRO Academy
Joc 2 13.40 CS Caraiman Busteni – CS DP Petrolul Baicoi
Joc 3 14.20 MX PRO Academy – CS DP Petrolul Baicoi
Joc 4 15.00 HM Junior Campina I – CS Caraiman Busteni
Joc 5 15.40 CS Caraiman Busteni – MX PRO Academy
Joc 6 16.20 CS DP Petrolul Baicoi – HM Junior Campina I
Grupa G (DUMINICA 18.12.2022 interval Orar 09.00 – 13.00 – Breaza)
G1 CS Prahova Ploiesti
G2 Atletic United I
G3 ACS Petrolul 52 Ploiesti II
G4 CS Vointa Varbilau
Joc 1 09.00 CS Prahova Ploiesti – CS Vointa Varbilau
Joc 2 09.40 Atletic United I – ACS Petrolul 52 Ploiesti II
Joc 3 10.20 CS Vointa Varbilau – ACS Petrolul 52 Ploiesti II
Joc 4 11.00 CS Prahova Ploiesti – Atletic United I
Joc 5 11.40 Atletic United I – CS Vointa Varbilau
Joc 6 12.20 ACS Petrolul 52 Ploiesti II – CS Prahova Ploiesti
Grupa H (DUMINICA 18.12.2022 interval Orar 09.00 – 13.00 – Blejoi)
H1 CS Blejoi
H2 CS Petrolul Noua Generatie II
H3 AS Tineretea Izvoarele
H4 AS FC Podenii Noi
Joc 1 09.00 CS Blejoi – AS FC Podenii Noi
Joc 2 09.40 CS Petrolul Noua Generatie II – AS Tineretea Izvoarele
Joc 3 10.20 AS FC Podenii Noi – AS Tineretea Izvoarele
Joc 4 11.00 CS Blejoi – CS Petrolul Noua Generatie II
Joc 5 11.40 CS Petrolul Noua Generatie II – AS FC Podenii Noi
Joc 6 12.20 AS Tineretea Izvoarele – CS Blejoi
Grupa I ( DUMINICA 18.12.2022 interval Orar 13.00 – 17.00 – Breaza)
I1 ACS Petrolul 52 Ploiesti I
I2 CSO Plopeni
I3 ACS Aricesti Rahtivani
I4 Atletic United II
Joc 1 13.00 ACS Petrolul 52 Ploiesti – Atletic United II
Joc 2 13.40 CSO Plopeni – ACS Aricesti Rahtivani
Joc 3 14.20 Atletic United II – ACS Aricesti Rahtivani
Joc 4 15.00 ACS Petrolul 52 Ploiesti I – CSO Plopeni
Joc 5 15.40 CSO Plopeni – Atletic United II
Joc 6 16.20 ACS Aricesti Rahtivani – ACS Petrolul 52 Ploiesti
SALA OLIMPIA PLOIESTI
GRUPA A GRUPA B GRUPA C
LOCUL I GRUPA A LOCUL I GRUPA D LOCUL I GRUPA G
LOCUL I GRUPA B LOCUL I GRUPA E LOCUL I GRUPA H
LOCUL I GRUPA C LOCUL I GRUPA F LOCUL I GRUPA I
CASTIG. GRUPA A – CASTIG. GRUPA B – SEMIFINALA I
CASTIG. GRUPA C – CEL MAI BUN LOC II (dintre cele 3 grupe) – SEMIFINALA II
FINALA MICA
FINALA MARE