Sanctiuni Comisia de Disciplina

22 Octombrie 2021, la ora 12:32 / Publicat în Comunicate AJF / 1110 vizualizări

Sanctiuni Comisia de Disciplina

1. Constantin Ionut, Atletic United 1906, RD 63g, 65a, 3 jocuri, 150 lei

2. CS Manesti 2013, RD 83.2 lit. a cu aplicarea art. 15 avertisment, 100 lei

3. Margarit Iulius, antrenor CSO Tricolorul Breaza, RD 53.1, 3 jocuri, 300 lei 

4. Stoica Mihai, CSO Teleajenul Valenii de Munte, RD 63f, 2 jocuri 100 lei

5. Lepa Petrica, CS Unirea Urlati, RD 63f, 2 jocuri, 100 lei

6. Moise Alexandru, CS Unirea Urlati, RD 63g, 1 joc, 50 lei

7. Ghidia Razvan, CSO Mizil, RD 65a, 2 jocuri, 100 lei

8. Dragomir Alexandru, Stejarul Goruna Cocorastii Misli, RD 65a, 3 jocuri, 150 lei

9. Dragomir Constantin,  Stejarul Goruna Cocorastii Misli, RD 65a, 3 jocuri, 150 lei

10. Ionita Antonio, delegat Stejarul Goruna Cocorastii Misli, RD 53.1, 2 jocuri, 100 lei

11. Borcea Mihai, Progresul Draganesti, RD 63e, 1 joc, 50 lei

12. Oprea Ionut, ACS  Aricestii Rahtivani, RD 63g, 1 joc, 50 lei

13. Spicul Poienarii Rali-Unirea Cocorastii Colt, RD 83.6, coroborat cu Protocolul FRF (Cap. 2 testare Covid), se omologheaza rezultatul jocului cu scorul de 3-0 in favoarea echipei Unirea Cocorastii Colt

14. Ciprian Dumitru, antrenor secund Viitorul Poienarii Burchi, RD 53.1, 2 jocuri, 100 lei

15. Plumb Vasile, Olimpia Comarnic, RD 63g, 1 joc, 50 lei

16. Popa Remus, Olimpia Comarnic, RD 63a, 2 jocuri, 100 lei

17. Bica Eduard, Avantul Magureni, RD 63g, 1 joc, 50 lei

18. Scortaru Andrei, Avantul Magureni, RD 63g, 1 joc, 50 lei

19. Dirman Marius, Avantul Magureni, RD 63a, 2 jocuri, 100 lei

20. Tanase Paul, Viitorul Fulga, RD 65a, 2 jocuri, 100 lei

21. Nicolae Marius, antrenor Recolta Dumbrava, aflat in stare de suspendare, RD 52.2, lit. a, 8 jocuri, 400 lei

22. Costache Stelu, Soimii Ciorani, RD 65a, 2 jocuri, 100 lei.

23. Popa Vasilica, Victoria Fantanele, RD 63g, 1 joc, 50 lei

24. Popa Ionut, Victoria Fantanele, RD 63e, 1 joc, 50 lei

25. Ene Cornel, Victoria Fantanele, RD 65a, 2 jocuri, 100 lei

26. Gica Ion, delegat Victoria Fantanele, RD53.1, 2 jocuri, 100 lei  

27. Stefan Mihai, Progresul Coslegi, RD 65a, 2 jocuri, 100 lei

28. Goia Vasile. Vointa Magurele, RD 63a, 2 jocuri, 100 lei

29. Popa George, Unirea Valea Dulce, RD 63a, 2 jocuri, 100 lei

30. Neagoe Catalin, CS Scorteni Mislea, RD 63g, 1 joc, 50 lei

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP