Sanctiunile Comisiei de Disciplina

16 Noiembrie 2019, la ora 08:40 / Publicat în Comunicate AJF / 534 vizualizări

Sanctiunile Comisiei de Disciplina

 

Nr. Nume si prenume Echipa Sanctiunea Penalitate sportiva (lei)
1 Buceanu Paul  AS Strejnic RD 63g si 65a - 2 jocuri 100
2 Ionescu Evelin AS Strejnic RD 63g si 65a - 2 jocuri 100
3 Cazan Marius CSO Telejenul Valenii de Munte RD 63b - 2 jocuri 100
4 Ilie Marian CS Petrolistul Boldesti RD 53.1 cu aplicarea art. 15 - avertisment 100
5 Butufei Marius AFC Brebu RD 63g - 1 joc 50
6   Carpati Sinaia-Real Rio Cocosesti ROAF 26.4 si RD 83 10.1 se sanctioneaza echipa Carpati Sinaia cu pierderea jocului prin forfeit  
7 Popa Ion Avantul Tomsani RD 63e - 1 joc 50
8 Colteanu Florin  AS Starchiojd RD 63g - 1 joc 50
9   AS Starchiojd RD 20 alin. 6 se sancioneaza echipa AS Starchiojd cu penalitate sportiva 150
10 Vasile Voinea Victoria Olteni RD 53.1 - 2 jocuri 100
11 Oancea Ion Progresul Alunis RD 65a - 2 jocuri 80
12 Ibrian Daniel  Progresul Alunis RD 65c-6 jocuri 250
13 Partoaca Lucica CSO Slanic RD 65a - 2 jocuri 80
14 Dinu Gabriel Vointa Magurele RD 63g - 1 joc 40
15 Anton Stefan  Viitorul Predesti RD 63d si 65a - 2 jocuri 80
16 Nedelcu Viorel Viitorul Predesti RD 65a - 2 jocuri 150
17   AS Gorgota-CS Sirna Tariceni ROAF 26.4 si RD 83 10.1 se sanctioneaza echipa CS Sirna Tariceni cu pierderea jocului prin forfeit  
18 Divoiu Sorin Podgoria Vadu Sapat RD 65a - 2 jocuri 80
19 Solomon Sebastian Progresul Bucov RD 65a - 2 jocuri 80
20 Smediu George  Victoria Fantanele RD 63g - 1 joc 40
21 Catescu Mihai CS Varnita RD 65a - 2 jocuri 80
22 Ionita Constantin Stejarul Goruna Cocorastii Misli RD 63g - 1 joc 40
23   Stejarul Goruna Cocorastii Misli-ACS Viitorul Aricesti (contestatie) Termen: 20.11.2019 pentru administrarea probelor  
24 Craciun Laurentiu Prahova Tinosu RD 65a cu aplicarea art. 43.6 a - 1 joc 80
25   Progresul Provita de Jos - Viitorul Provita de Sus ROAF 26.4 si RD 83 10.1 se sanctioneaza echipa Viitorul Provita de Sus cu pierderea jocului prin forfeit 60
26 Zaharia Mitu AS Podenii Noi RD 65a- 2 jocuri 80
27 Anghel Remus  Viitorul Pantazi RD 63g si 65a - 2 jocuri 80
28 Ion Lucian Viitorul Pantazi RD 53.1 - 2 jocuri 100
29 Bica Marian Vointa Vadu Parului RD 63g - 1 joc 40
30   Avantul Bertea - memoriu ROAF 14.1 dispune reprogramarea jocului cu Bradetul Stefesti  
31   CSO Tricolorul Breaza-CS Manesti 2013 Coada Izvor ROAF art. 13 si RD 79.1 se sanctioneaza echipa CS Manesti 2013 Coada Izvor cu pierderea jocului prin forfeit  
32   CJA Prahova - ACS Viitorul Aricestii Rahtivani (Memoriu) Termen: 20.11.2019 pentru citarea partilor  
33   CJA Prahova - Vointa Varbilau (Memoriu) Termen: 20.11.2019 pentru citarea partilor  

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP