Moga Leontin
Zalău
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Salaj
Zalau, Piata Iuliu Maniu nr 12
Tel: 0260/613198
Tel: 0260/613198
Fax: 0260/613198
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Est | Liga a V-a, Seria Vest | ||
Horvat Raul Ionuţ | 7 | |||
Raţ Romulus | 6 | |||
Pop Bianca | 4 | |||
Unimătan Paul Vasile | 2 | |||
Tunyogi Ferencz | 1 | |||
Corb Sergiu-Paul | 2 | |||
Puşcaş Bogdan-Flaviu | 2 | |||
Seiche Lazăr Flavius | 4 | |||
Demian Alin | 4 | |||
Coste Claudiu Andrei Ioan | 2 | |||
Negrean Adrian | 3 | |||
Negrean Sergiu | 4 | |||
Ghilea Adelina | 1 | |||
Almaş Gabriel Vasile | 2 | |||
Onica Raul | 4 | |||
Szabó Krisztina | 4 | |||
Bîrjac Gabriel-Ştefan | 4 | |||
Sacota David-Gabriel | 3 | |||
Vasarhely Ionut | 2 | |||
Turian Alexandru | 2 | |||
Cosma Marian-Vasile | 1 | |||
Roşu Cătălin Dorin | 2 | |||
Baidoc Razvan-Bogdan | 1 | |||
Arbitru . | 1 | |||
Arbitru Asistent | 1 | |||
Chiorean Octavian-Vasile | 2 | |||
Hadade Antonio | 2 | |||
Balota Rares | 1 | |||
Ladanyi Dan | 4 | |||
Pop Andrei | 5 | |||
Holhos Catalin | 1 | |||
Szabo Robert | 2 | |||
Gombos Krisztian | 2 | |||
Farkas Szabolsz Tamas | 2 | |||
Demeter Lóránd | 1 | |||
Ladanyi George | 2 | |||
Morar Catalin | 1 | |||
Opriș Alexandra-Crina | 1 | |||
Ladar Razvan | 1 | |||
Seutea Anamaria Georgiana | 1 | |||
Lazar Alin | 1 | |||
Lazar Andrei Raul | 1 | |||
Duma Sergiu-Doru | 1 | |||
Pop Alexandru | 2 | |||
Dull József-Patrick | 1 | |||
Iancău Adrian-Ioan | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | ||
Liga a IV-a, Seniori | Liga a V-a, Seria Est | Liga a V-a, Seria Vest | ||
Olimpic Bocsa | 2 | |||
CS Hida | 5 | |||
CS Crasna | 4 | |||
Unirea Mirșid | 3 | |||
Silvania Cehu Silvaniei | 2 | |||
Benfyka Ileanda | 2 | |||
C.S. Dumbrava Galgau-Almasului | 2 | |||
A.C.S Ardealul Criseni | 2 | |||
SCO Jibou | 2 | |||
Flacara Halmasd | 3 | |||
CS Barcau Nusfalau | 2 | |||
AS Chiesd | 3 | |||
Cetatea Buciumi | 1 | |||
Sportul 2007 Simleu Silvaniei | 1 | |||
Rapid Zimbor | 1 | |||
Olimpia Rus | 4 | |||
Cetatea Almasu | 2 | |||
Somesul Somes Odorhei | 1 | |||
AS Unirea Ciocmani-Băbeni | 2 | |||
Viitorul Babeni | 2 | |||
ACS Tihau | 1 | |||
Recolta Agrij | 1 | |||
Agronova Dragu | 3 | |||
Somesul Galgau | 1 | |||
Someșul Letca | 1 | |||
Largiana Romanasi | 1 | |||
Napradeana Napradea | 1 | |||
AS Creaca Jac | 1 | |||
Unirea Hereclean | 2 | |||
Cetatea Valcau | 2 | |||
Vointa Dersida | 1 | |||
A.S. Cosniciu | 1 | |||
Olimpic Garcei | 1 | |||
Vointa Horoatu Crasnei | 2 | |||
Barcau Tusa | 1 | |||
Stejarul Sig | 1 | |||
Inter Pericei | 1 | |||
A.S Carastelec | 1 | |||
Kemer Camar | 1 |