Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
- 2008/2009
- 2007/2008
- 2006/2007
Duminica, 26 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 30
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 26 Iunie 2016, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 18 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 29
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 18 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 28
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 12 Iunie 2016, 18:00
Teren: Municipal / Deta
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Cupa Romaniei, Faza V - Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 1 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Marti, 24 Mai 2016, 16:45
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Marti, 24 Mai 2016, 16:45
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 24
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 21 Mai 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 26
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 21 Mai 2016, 15:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 14 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 25
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / BANLOC
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 28
Teren: Comunal / CENAD
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 24
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / UTVIN
Miercuri, 4 Mai 2016, 18:00
Cupa Romaniei, Faza IV - Judeteana, etapa 1
Teren: Flacara / FAGET
Miercuri, 4 Mai 2016, 18:00
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 23
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 23
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Comunal / Ortisoara
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 22
Teren: Comunal / GHILAD
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / GHILAD
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 26
Teren: Comunal / Covaci
Sambata, 23 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Covaci
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 20
Teren: Comunal / GHILAD
Duminica, 10 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / GHILAD
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Miercuri, 6 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 23
Teren: Comunal / MURANI
Miercuri, 6 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 19
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / UTVIN
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 18
Teren: Comunal / CIACOVA
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / CIACOVA
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 17
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 19 Martie 2016, 11:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 16
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 13 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 14
Teren: Comunal / PETROMAN
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / PETROMAN
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 12 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 16
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 12 Martie 2016, 15:00
Teren: Arena / Boldur
Sambata, 5 Martie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 18
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 5 Martie 2016, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 15
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 14
Teren: Comunal / URSENI
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / URSENI
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 12
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 17 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 10
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 17 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 11 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 9
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Sambata, 12 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 4
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 6 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Covaci
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Covaci
Marti, 1 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Marti, 1 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 3
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 29 August 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 29 August 2015, 11:00
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 2
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / BANLOC
Vineri, 21 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Comunal / SAG
Vineri, 21 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 1
Teren: Comunal / UTVIN
Sambata, 15 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / UTVIN
Vineri, 14 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Vineri, 14 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 8 August 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara
Sambata, 8 August 2015, 11:00
Teren: Dan Paltinisanu, teren 2 / Timisoara