Manea Alexandru-George


Timisoara
Arbitru, Categoria I
Locul nasterii: RAMNICU VALCEA
Data nasterii: 10-02-1994
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria ICategoria a II-aStagiari
201320112010
Meciurile arbitrate
Liga a V-a, Seria II Etapa 15
2018-11-25
CS UNIREA CERNETEAZ
Liga a IV-a Etapa 17
2018-11-24
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a V-a, Seria III Etapa 14
2018-11-18
AS AVANTUL TOPOLOVATU MARE
Liga a IV-a Etapa 16
2018-11-17
ACS VOINTA MASLOC
Liga a V-a, Seria I Etapa 13
2018-11-11
CS UNIREA SANNICOLAU MARE II
Liga a IV-a Etapa 15
2018-11-10
ACS Pobeda Star Bisnov
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 9
2018-11-09
CSC GHIRODA SI GIARMATA VII
Cupa Romaniei faza 4 Etapa 1
2018-11-07
CS AVANTUL PERIAM
Liga a V-a, Seria III Etapa 12
2018-11-04
AS FORESTA MANASTIUR
Liga a V-a, Seria III Etapa 12
2018-11-04
CS PROGAV GAVOJDIA
Liga a V-a, Seria I Etapa 11
2018-10-28
AS FC UNIREA JIMBOLIA
Juniori C, U15, Grupa A Etapa 1
2018-10-28
CSM LUGOJ
Liga a IV-a Etapa 13
2018-10-27
CS AVANTUL PERIAM
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 6
2018-10-19
ACS Atletico Timisoara
Cupa Romaniei, faza 3 Etapa 1
2018-10-16
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Liga a IV-a Etapa 11
2018-10-14
AS FC BAZOSU VECHI
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 5
2018-10-12
Dedy Mid Sanmihaiul Roman
Campionat Municipal Timisoara, Seria I Etapa 5
2018-10-09
CSS BEGA
Liga a V-a, Seria I Etapa 8
2018-10-07
CSU Universitatea de Vest din Timisoara
Liga a IV-a Etapa 10
2018-10-05
ACS CARANI MURANI
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 4
2018-10-03
ACS Atletico Timisoara
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 4
2018-10-01
Club Sportiv Giroc-Chisoda
Liga a V-a, Seria II Etapa 7
2018-09-30
AS FC RAPID SACALAZ
Liga a IV-a Etapa 9
2018-09-29
CSO Faget
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 3
2018-09-26
CS UNIREA CERNETEAZ II
Campionat Municipal Timisoara, Seria I Etapa 3
2018-09-25
ACS FC JUVENTUS TIMISOARA
Liga a V-a, Seria II Etapa 6
2018-09-23
CS PROGRESUL GATAIA
Liga a IV-a Etapa 8
2018-09-22
CS COCOSUL ORTISOARA
Pauza: 1-0
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 2
2018-09-19
CSC GHIRODA SI GIARMATA VII
Liga a IV-a Etapa 7
2018-09-16
CS UNIREA SANNICOLAU MARE
Pauza: 0-0
Liga a V-a, Seria III Etapa 5
2018-09-16
AS VIITORUL SACOSU TURCESC
Campionat Municipal Timisoara, Seria a II-a Etapa 1
2018-09-14
Dedy Mid Sanmihaiul Roman
Liga a V-a, Seria II Etapa 4
2018-09-09
AS FC JEBEL
Liga a V-a, Seria III Etapa 4
2018-09-08
AS RECAS
Liga a V-a, Seria I Etapa 3
2018-09-02
ASOCIATIA CLUB SPORTIV VOINTA VALCANI
Liga a V-a, Seria III Etapa 3
2018-09-02
CS PHOENIX BUZIAS
Liga a IV-a Etapa 4
2018-08-28
ACS Pobeda Star Bisnov
Pauza: 0-1
Liga a V-a, Seria I Etapa 2
2018-08-26
CSU Universitatea de Vest din Timisoara
Liga a V-a, Seria I Etapa 2
2018-08-26
CS Sinandrei Timis
Liga a IV-a Etapa 1
2018-08-11
ASO DETA
Pauza: 2-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe