Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Miercuri, 15 Iunie 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 16
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Miercuri, 15 Iunie 2016, 18:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Nu se disputa.
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 27
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 4 Iunie 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 23
Teren: Comunal / GELU
Duminica, 29 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / GELU
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 27
Teren: Comunal / UIVAR
Sambata, 28 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / UIVAR
Joi, 26 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 32
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Joi, 26 Mai 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 22
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 22 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 26
Teren: Comunal / URSENI
Duminica, 22 Mai 2016, 11:00
Teren: Comunal / URSENI
Joi, 19 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 15
Teren: Comunal / CHISODA
Joi, 19 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Liga a VI-a, Seria I, etapa 19
Teren: Comunal / NERAU
Sambata, 14 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / NERAU
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 14
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 11 Mai 2016, 18:00
Teren: Textila / Timisoara
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 24
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 8 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Liga a IV-a, etapa 28
Teren: Comunal / MURANI
Sambata, 7 Mai 2016, 18:00
Teren: Comunal / MURANI
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 23
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 30 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 23
Teren: Vulturii / Bazos
Sambata, 30 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Vulturii / Bazos
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Flacara / FAGET
Joi, 28 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Flacara / FAGET
Luni, 25 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 25 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 22
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 24 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Luni, 18 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 13
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 18 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 21
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 17 Aprilie 2016, 17:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 12
Teren: Textila / Timisoara
Miercuri, 13 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 9 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Joi, 7 Aprilie 2016, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 11
Teren: Comunal / CARANI
Joi, 7 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 19
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Duminica, 3 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Nicu Moraru / GIARMATA
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 17
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 2 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Municipal / Deta
Vineri, 1 Aprilie 2016, 17:00
Liga a IV-a, etapa 22
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 1 Aprilie 2016, 17:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Luni, 28 Martie 2016, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 10
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Luni, 28 Martie 2016, 16:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria III, etapa 16
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 27 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 18
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 26 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Valcani
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Liga a VI-a, Seria II, etapa 14
Teren: Comunal / GELU
Duminica, 20 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / GELU
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 17
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 20 Martie 2016, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 13 Martie 2016, 15:00
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Sambata, 21 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Marti, 17 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Marti, 17 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 14
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 13
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 7 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / PERIAM
Miercuri, 4 Noiembrie 2015, 15:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 2
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Miercuri, 4 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: RUGBY LPS / Timisoara
Luni, 2 Noiembrie 2015, 15:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 2 Noiembrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 12
Teren: Comunal / Stiuca
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:00
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 31 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / SAG
Joi, 29 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 1
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Joi, 29 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Amanat pana la o data care va fi comunicata ulterior.
Motiv: Lipsa unui teren omologat pentru disputarea jocului.
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 9
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Miercuri, 28 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Emilian Pavel / Ghiroda
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Duminica, 25 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Giarmata Vii
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 11
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 24 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / BANLOC
Luni, 19 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria I, etapa 8
Teren: BAZA II / Timisoara
Luni, 19 Octombrie 2015, 16:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 10
Teren: Comunal / RECAS
Duminica, 18 Octombrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / RECAS
Vineri, 16 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 16 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Luni, 12 Octombrie 2015, 16:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 7
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 12 Octombrie 2015, 16:00
Teren: Comunal / CHISODA
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 8
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 4 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / Cornesti
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 8
Teren: Comunal / CENAD
Sambata, 3 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Comunal / CENAD
Vineri, 2 Octombrie 2015, 15:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Vineri, 2 Octombrie 2015, 15:00
Teren: Ciarda Rosie / Timisoara
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 7
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 27 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Sambata, 26 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / DUMBRAVITA
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 16:30
Cupa Romaniei, Faza III - Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal / MURANI
Miercuri, 23 Septembrie 2015, 16:30
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 6
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 20 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Plopi / Timisoara
Sambata, 19 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Plopi / Timisoara
Luni, 14 Septembrie 2015, 17:00
Municipiu Timisoara, Seria II, etapa 3
Teren: Comunal / CHISODA
Luni, 14 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CHISODA
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Duminica, 13 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Marti, 8 Septembrie 2015, 17:00
Cupa Romaniei, Faza II - Judeteana, etapa 1
Teren: Comunal / CARANI
Marti, 8 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 5 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Peciu Nou
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 4
Teren: Comunal / CARANI
Sambata, 5 Septembrie 2015, 17:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 3
Teren: Comunal / GRABAT
Duminica, 30 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / GRABAT
Sambata, 29 August 2015, 11:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: CFR / Timisoara
Sambata, 29 August 2015, 11:00
Teren: CFR / Timisoara
Miercuri, 26 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Miercuri, 26 August 2015, 18:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 2
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Duminica, 23 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Sacosu Turcesc
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 2
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 22 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Miercuri, 19 August 2015, 20:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 1
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Miercuri, 19 August 2015, 20:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 1
Teren: Comunal / Remetea Mare
Duminica, 16 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Remetea Mare
Vineri, 14 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Vineri, 14 August 2015, 18:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Vineri, 7 August 2015, 18:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA
Vineri, 7 August 2015, 18:00
Teren: Arpad Thierjung / JIMBOLIA