Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 25 Iunie 2017, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 30
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 25 Iunie 2017, 18:00
Teren: Petre Feneși / Tomnatic
Duminica, 18 Iunie 2017, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 29
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 18 Iunie 2017, 18:00
Teren: Comunal / Comlosu Mare
Duminica, 11 Iunie 2017, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 28
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 11 Iunie 2017, 18:00
Teren: Comunal / CARANI
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 28
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 11 Iunie 2017, 11:00
Teren: Forgaci Arena / Ohaba Forgaci
Duminica, 4 Iunie 2017, 18:00
Liga a IV-a, etapa 33
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 4 Iunie 2017, 18:00
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 28 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, etapa 31
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 28 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / BILED
Miercuri, 24 Mai 2017, 17:30
Cupa Romaniei, Turul 5, etapa 1
Teren: Municipal / Deta
Miercuri, 24 Mai 2017, 17:30
Teren: Municipal / Deta
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Liga a IV-a, etapa 29
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 14 Mai 2017, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Sambata, 13 Mai 2017, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 24
Teren: Comunal / Valcani
Sambata, 13 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / Valcani
Miercuri, 10 Mai 2017, 19:00
Juniori D, Playoff - Grupa A, etapa 1
Teren: BAZA II / Timisoara
Miercuri, 10 Mai 2017, 19:00
Teren: BAZA II / Timisoara
Marti, 9 Mai 2017, 20:00
Cupa Romaniei, Turul 4, etapa 1
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Marti, 9 Mai 2017, 20:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 7 Mai 2017, 18:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 23
Teren: Comunal / Cornesti
Duminica, 7 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / Cornesti
Marti, 2 Mai 2017, 18:00
Liga a IV-a, etapa 27
Teren: Comunal / PERIAM
Marti, 2 Mai 2017, 18:00
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Liga a IV-a, etapa 25
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 23 Aprilie 2017, 11:00
Teren: Tineretului / Lugoj
Duminica, 23 Aprilie 2017, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria 3, etapa 15
Teren: Comunal / PUSTINIS
Duminica, 23 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Comunal / PUSTINIS
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 20
Teren: Comunal / Stiuca
Sambata, 15 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Stiuca
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Liga a IV-a, etapa 24
Teren: Flacara / FAGET
Joi, 13 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 9 Aprilie 2017, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria 3, etapa 14
Teren: Comunal / RAUTI
Duminica, 9 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Comunal / RAUTI
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 19
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 8 Aprilie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, etapa 21
Teren: Comunal / BANLOC
Sambata, 25 Martie 2017, 15:00
Teren: Comunal / BANLOC
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 16
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Duminica, 19 Martie 2017, 15:00
Teren: Unirea / JIMBOLIA
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Textila / Timisoara
Sambata, 18 Martie 2017, 11:00
Teren: Textila / Timisoara
Vineri, 10 Martie 2017, 15:00
Liga a IV-a, etapa 19
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 10 Martie 2017, 15:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Marti, 29 Noiembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 16
Teren: Flacara / FAGET
Marti, 29 Noiembrie 2016, hh:mm
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 15
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 27 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 25 Noiembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 17
Teren: Plopi / Timisoara
Vineri, 25 Noiembrie 2016, hh:mm
Teren: Plopi / Timisoara
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 14
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 20 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: COMUNAL / SACALAZ
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 13
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 13 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 12 Noiembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 12 Noiembrie 2016, hh:mm
Teren: Progresul / GATAIA
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 12
Teren: Comunal / DRAGSINA
Sambata, 5 Noiembrie 2016, 14:00
Teren: Comunal / DRAGSINA
Duminica, 30 Octombrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Comunal / SECEANI
Duminica, 30 Octombrie 2016, hh:mm
Teren: Comunal / SECEANI
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 11
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Sambata, 29 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Comunal / Topolovatu Mare
Duminica, 23 Octombrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 23 Octombrie 2016, hh:mm
Teren: Comunal / MURANI
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Liga a V-a, Seria II, etapa 10
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 22 Octombrie 2016, 15:00
Teren: Municipal / Deta
Sambata, 1 Octombrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Comunal / PERIAM
Sambata, 1 Octombrie 2016, hh:mm
Teren: Comunal / PERIAM
Duminica, 25 Septembrie 2016, 17:00
Liga a VI-a Promotie, Seria 3, etapa 5
Teren: Comunal / MORAVITA
Duminica, 25 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Comunal / MORAVITA
Sambata, 24 Septembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 24 Septembrie 2016, hh:mm
Teren: Comunal / SAG
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 6
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Sambata, 24 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Mosnita Noua
Duminica, 18 Septembrie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 5
Teren: Comunal / Saravale
Duminica, 18 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Comunal / Saravale
Sambata, 17 Septembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Comunal / Ortisoara
Sambata, 17 Septembrie 2016, hh:mm
Teren: Comunal / Ortisoara
Duminica, 11 Septembrie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 4
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Duminica, 11 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 9 Septembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Vineri, 9 Septembrie 2016, hh:mm
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 4 Septembrie 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal / BILED
Duminica, 4 Septembrie 2016, hh:mm
Teren: Comunal / BILED
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Liga a V-a, Seria III, etapa 3
Teren: Comunal / COSTEIU
Sambata, 3 Septembrie 2016, 17:00
Teren: Comunal / COSTEIU
Duminica, 28 August 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 2
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Duminica, 28 August 2016, 18:00
Teren: Gheorghe Bias / Sannicolau Mare
Sambata, 27 August 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Flacara / FAGET
Sambata, 27 August 2016, hh:mm
Teren: Flacara / FAGET
Duminica, 21 August 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Comunal / MURANI
Duminica, 21 August 2016, hh:mm
Teren: Comunal / MURANI
Sambata, 20 August 2016, 18:00
Liga a V-a, Seria I, etapa 1
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Sambata, 20 August 2016, 18:00
Teren: Comunal / Sanpetru Mare
Vineri, 12 August 2016, hh:mm
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi
Vineri, 12 August 2016, hh:mm
Teren: Hristo Stoichkov / Dudestii Vechi