Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 19
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 27 Aprilie 2024, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 18
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 27 Aprilie 2024, 09:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Play-out, etapa 3
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 27 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 18
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 25
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Echipa CSO Mizil a anunțat că nu se prezintă la joc.
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:30
Juniori A - play-off, etapa 2
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 20 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Mislea / Mislea
Duminica, 14 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Mislea / Mislea
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 24
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 16
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 18
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 6 Aprilie 2024, 10:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 13
Teren: Albești / Albești
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Podgoria / Vadu Săpat
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 4-0.
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Play-out, etapa 1
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Martie 2024, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 15
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Tineretul / Gura Vitioarei
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 24 Februarie 2024, 14:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 2 Decembrie 2023, 13:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 13
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Lipănești / Lipănești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Mehedința / Mehedința
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 28 Octombrie 2023, 09:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 10
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 4-1.
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:45
JUNIORI A (n. 2005), etapa 10
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 13:45
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 7
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 5
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 5
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 4
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 2 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 1
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 2 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești