Meciuri arbitrate
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 26
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 28 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 19
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 28 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 26
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 27 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 27 Aprilie 2024, 13:00
Juniori A - play-off, etapa 3
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 27 Aprilie 2024, 13:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 18
Teren: Predești / Predești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Predești / Predești
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 18
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 18
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 18
Teren: Albești / Albești
Vineri, 19 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Albești / Albești
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 19:15
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 13
Teren: Comunal / Bărcănești
Miercuri, 17 Aprilie 2024, 19:15
Teren: Comunal / Bărcănești
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 17
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 14 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Caraimanul / Buşteni
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 17
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Metalul / Filipești de Pădure/Dițești
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 17
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 13 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Vineri, 12 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 17
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Vineri, 12 Aprilie 2024, 18:00
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 16
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 7 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 16
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 7 Aprilie 2024, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 23
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:45
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 16
Teren: Albești / Albești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 09:45
Teren: Albești / Albești
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 14
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 6 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Colceag / Colceag
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:30
D1 (n. 2012), etapa 14
Teren: Astra / Ploiești
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:30
Teren: Astra / Ploiești
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 15
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 15
Teren: Albești / Albești
Duminica, 31 Martie 2024, 13:30
Teren: Albești / Albești
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 22
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 14
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 2-5.
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 24 Martie 2024, 13:30
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 13
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Martie 2024, 09:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 21
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 22 Martie 2024, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 20
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 15:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 15
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 15
Teren: Mizil / Mizil
Vineri, 15 Martie 2024, 17:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Brădetul / Ștefești
*Joc omologat de către Comisia de Competiții, pe teren: 1-1.
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
JUNIORI A (n. 2005), etapa 14
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Martie 2024, 10:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 13
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Mizil / Mizil
Sambata, 2 Martie 2024, 15:00
Teren: Mizil / Mizil
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Nedelea / Nedelea
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Loloiasca
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 4
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 11
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 14
Teren: Bordeni / Bordeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 29 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Sangeru / Sangeru
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 10
Teren: Albești / Albești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Albești / Albești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 10
Teren: Albești / Albești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Albești / Albești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Elită, etapa 10
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 18:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 9
Teren: Albești / Albești
Vineri, 27 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Albești / Albești
Marti, 24 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 9
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 24 Octombrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 12
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria EST, etapa 9
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Unirea / Urlati
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 8
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:30
Teren: Lipănești / Lipănești
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:15
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 8
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Vineri, 20 Octombrie 2023, 16:15
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 18:30
D1 (n. 2012), etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Miercuri, 18 Octombrie 2023, 18:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 17 Octombrie 2023, 20:30
D1 (n. 2012), etapa 9
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 17 Octombrie 2023, 20:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Marti, 17 Octombrie 2023, 18:45
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 7
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Marti, 17 Octombrie 2023, 18:45
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 8
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:15
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 13 Octombrie 2023, 20:15
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 13 Octombrie 2023, 19:00
JUNIORI E (n. 2013), Seria EST, etapa 7
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Vineri, 13 Octombrie 2023, 19:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Albești / Albești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Albești / Albești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Marti, 3 Octombrie 2023, 20:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 6
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 3 Octombrie 2023, 20:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Podenii Vechi / Podenii Vechi
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 6
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Miercuri, 20 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Marti, 19 Septembrie 2023, 20:00
D1 (n. 2012), etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 19 Septembrie 2023, 20:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 19 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Marti, 19 Septembrie 2023, 18:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Comunal / Chiojdeanca
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:45
D1 (n. 2012), etapa 4
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:45
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 3
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 3
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 18:30
JUNIORI D (n. 2011), Seria a III-a, etapa 1
Teren: Comunal / Bărcănești
Miercuri, 6 Septembrie 2023, 18:30
Teren: Comunal / Bărcănești
Duminica, 27 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Sambata, 26 August 2023, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 2
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: Carpaţi / Sinaia