Zamfir Eduard


Ploiesti
Arbitru asistent, Stagiari
Locul nasterii: Ploiesti
Data nasterii: 28-07-1995
Telefon: 0724088308
Meciurile arbitrate
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 24
2017-05-28
Voinţa 2009 Gornet
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 31
2017-05-27
Brădetul Ştefeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 28
2017-05-24
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-0
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 23
2017-05-20
Şoimii Apostolache
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 29
2017-05-17
CS Scorţeni Mislea
LIGA A PRAHOVA Etapa 26
2017-05-13
CS Ceptura
Pauza: 1-1
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 28
2017-05-13
Unirea Teleajen Ploiesti
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 21
2017-05-07
AS FC Oţelul Larissa
LIGA A PRAHOVA Etapa 25
2017-05-06
CSO Plopeni
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 24
2017-04-30
AS Tufeni Băicoi
Pauza: 3-2
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 20
2017-04-29
AS Puşcaşi
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 19
2017-04-23
Flacăra Mălăieşti
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 19
2017-04-23
Gloria Vâlcăneşti
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 19
2017-04-23
AS Strejnic
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 25
2017-04-22
Carpaţi MEFIN Sinaia
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 18
2017-04-15
Cricovul Cioceni
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 18
2017-04-15
Podgoria Vadu Săpat
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 17
2017-04-09
Juventus Călineşti
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 23
2017-04-08
Ştiinţa Albeşti
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 15
2017-04-08
AS Targşorul Vechi Stăncești
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 16
2017-04-02
Viitorul Proviţa de Sus
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 16
2017-04-01
Unirea Lacul Turcului
JUNIORI C, Seria I Etapa 14
2017-04-01
AFC Brebu
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 15
2017-03-26
Viitorul Predeşti
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 15
2017-03-26
Viitorul Poienarii Burchii
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 15
2017-03-25
Progresul Puchenii Moşneni
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 14
2017-03-19
Progresul Aluniş
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 14
2017-03-19
AS Găgeni
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 20
2017-03-18
Avântul Tomşani
JUNIORI A, Seria I Etapa 8
2017-03-18
CSO Plopeni
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 19
2017-03-12
Voinţa Ciorani
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 18
2017-03-04
Petrolul 95 Ploieşti
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDETEANĀ, 16-imi Etapa 1
2016-12-04
AS Tufeni Băicoi
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 17
2016-11-26
CS Brazi
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 16
2016-11-20
Ştiinţa Albeşti
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 13
2016-11-20
Cricovul Cioceni
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 13
2016-11-19
Prahova Tinosu
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 12
2016-11-13
AS Româneşti
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 12
2016-11-12
AS Podenii Vechi
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 11
2016-11-06
CS Şirna Tăriceni
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 11
2016-11-06
Petrolul Ologeni
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 11
2016-11-05
Prahova Tinosu
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 10
2016-10-30
AS Muntenii Câmpina 2016
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 10
2016-10-30
Viitorul Predeşti
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 13
2016-10-29
Prahova Târgşorul Vechi
JUNIORI C, Seria I Etapa 8
2016-10-29
FC Astra Ploieşti
JUNIORI D Etapa 8
2016-10-29
Viitorul Fortuna 2015 Breaza
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 9
2016-10-22
AS Podenii Noi Valea Dulce
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 7
2016-10-22
AFC Băneşti-Urleta
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a III-a Etapa 1
2016-10-19
CSO Slănic
LIGA B PRAHOVA, Seria TERITORIU Etapa 8
2016-10-16
AS Potigrafu
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 11
2016-10-15
Rapid Ibrianu
JUNIORI C, Seria I Etapa 6
2016-10-15
Hagianu Mircea Junior Câmpina
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 6
2016-10-15
Viitorul Ariceşti Rahtivani
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 7
2016-10-09
Progresul Coslegi
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 7
2016-10-08
Unirea Lacul Turcului
JUNIORI C, Seria a II-a Etapa 5
2016-10-08
Avântul Iordăcheanu
LIGA B PRAHOVA, Seria CÂMPINA Etapa 6
2016-10-02
NG Brătăşanca
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 6
2016-10-01
Progresul Tomşani
JUNIORI B, Seria a II-a Etapa 4
2016-10-01
AFC Băneşti-Urleta
CUPA ROMÂNIEI, FAZA JUDEŢEANĂ, etapa a II-a Etapa 1
2016-09-27
Cricovul Cioceni
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 5
2016-09-25
Voinţa Vărbilău
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 5
2016-09-25
Avântul Bertea
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 5
2016-09-24
Flacăra Mălăieşti
JUNIORI A, Seria a II-a Etapa 3
2016-09-24
Unirea Urlaţi
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 7
2016-09-18
AS Măgura Trestioara
JUNIORI C, Seria I Etapa 2
2016-09-17
AFC Brebu
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 3
2016-09-11
Voinţa Vadu Părului
LIGA B PRAHOVA, Seria MIZIL Etapa 3
2016-09-10
AS Gherghiţa
LIGA B PRAHOVA, Seria SLĂNIC Etapa 2
2016-09-04
Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii
SUPERLIGA B PRAHOVA Etapa 5
2016-09-03
Tineretul Berceni
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD Etapa 1
2016-08-28
AS Dârvari Coslegi
LIGA B PRAHOVA, Seria VĂLENI Etapa 1
2016-08-27
Tineretul Gura Vitioarei
Ma abonez la newsletter

Email:

Autentificare observatori
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe