Informari si comunicate
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
03-12-2018
Grupele Cupei ”Moș Crăciun”, ediţia a XXVI-a

La sediul AJF Prahova s-au tras la sorţi grupele Cupei Moş Crăciun

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga B, Liga C si Cupa Romaniei

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga A si Superliga B

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
26-11-2018
21-11-2018
Program jocuri restante

Partidele se vor disputa sâmbătă, 1 decembrie, şi, respectiv, duminică, 2 decembrie, pe terenul primelor echipe menţionate

detalii...
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018
toate comunicatele

CSO Teleajenul Vălenii de Munte


CSO Teleajenul Vălenii de Munte

Localitatea Munte

Informatii generale
Culori roşu - albastru
Teren Orășenesc / Vălenii de Munte ( 250 locuri )
Sponsori Primăria și Consiliul Local Vălenii de Munte
Adresa Bld. Nicolae Iorga, nr. 157
Tel/Fax 0244.281.444
Contact 0766581521 - Gabriel Cojanu
Staff-ul echipei
Presedinte Rădulescu Gheorghe
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Cojanu Constantin Gabriel
Antrenor Sîrbu Radu; Voinea Vasile
Antrenor copii Sîrbu Sorin
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albină Florin 20-12-1988 44018
2 Beznea Catrinel 07-09-1994 46795
3 Cernea Gheorghe Liviu 13-09-1987 41822
4 Cojanu Gabriel 30-09-1973 51471
5 Costache Silviu Marius 18-02-1999 52707
6 Cruceru Lucian Gabriel 08-11-1987 42251
7 Dogaru Răzvan 09-10-1995 54048
8 Dudulescu Alexandru Georgian 06-02-1993 46282
9 Grigore Mihail Dumitru 27-10-1992 52353
10 Lungu Alexandru 04-05-1991 1224
11 Micu Mihai Vasile 06-01-1984 1216; 039371
12 Milu Ion Gheorghe 12-09-1988 43668
13 Momai Georgian Adelin 22-12-1998 59386
14 Neacşu Adrian Georgian 14-06-2000 56946
15 Neculae Gheorghe Cosmin 04-01-1997 51493
16 Oprea Vivian George 17-07-1992 47590
17 Oprea Vivian Ionuţ 17-07-1992 47589
18 Penescu Dragoş Alexandru 24-02-2000 6789
19 Rădulescu Ştefan 25-01-1986 42262
20 Savu Flavius Marian 05-04-1990 43642
21 Savu Miodrag Gabriel 26-05-1988 43639
22 Sîrbu Mihai 20-02-1990 52350
23 Stanciu Mihai Dorian 22-07-1994 51926
24 Tănase Ionuţ 23-04-2000 57861
25 Voinea Vasile 18-04-1969 26317
26 Şandru Marian Alexandru 12-06-1992 44894
27 Şerban George 31-01-1994 47140
28 Ştefan Ionuţ Alexandru 16-01-1994 5260
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
24-11-2018
Petrolul 95 Ploieşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
04-11-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
28-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
ACS Băicoi
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
CS Cornu
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
Avântul Măneciu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe