Meciuri arbitrate
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 17 Iunie 2012, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 33
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 17 Iunie 2012, 11:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 13 Iunie 2012, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 34
Teren: Tineretului / Topoloveni
Miercuri, 13 Iunie 2012, 18:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Vineri, 8 Iunie 2012, 17:30
Liga a V-a, Centru 2, etapa 32
Teren: Central / Poiana Lacului
Vineri, 8 Iunie 2012, 17:30
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 3 Iunie 2012, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 31
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 3 Iunie 2012, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Miercuri, 30 Mai 2012, 18:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 31
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Miercuri, 30 Mai 2012, 18:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 27 Mai 2012, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 30
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 27 Mai 2012, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 20 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 27
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 20 Mai 2012, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 13 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 28
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 13 Mai 2012, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 12 Mai 2012, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 28
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Sambata, 12 Mai 2012, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Duminica, 6 Mai 2012, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 25
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 6 Mai 2012, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 29 Aprilie 2012, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 26
Teren: Central Teiu / Teiu
Duminica, 29 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Central Teiu / Teiu
Sambata, 28 Aprilie 2012, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 26
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 28 Aprilie 2012, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 22 Aprilie 2012, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 25
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Duminica, 22 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Central Leordeni / Leordeni
Sambata, 21 Aprilie 2012, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 25
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 21 Aprilie 2012, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 12 Aprilie 2012, 17:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 24
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Joi, 12 Aprilie 2012, 17:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 8 Aprilie 2012, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 23
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 8 Aprilie 2012, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 7 Aprilie 2012, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 23
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 7 Aprilie 2012, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 31 Martie 2012, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 22
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Sambata, 31 Martie 2012, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Joi, 29 Martie 2012, 17:00
Liga a V-a, Sud, etapa 18
Teren: Central / Costesti
Joi, 29 Martie 2012, 17:00
Teren: Central / Costesti
Se va disputa pe data de 29-03-2012
Duminica, 25 Martie 2012, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 21
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 25 Martie 2012, 11:00
Teren: Central Cocu / Cocu
Sambata, 24 Martie 2012, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 21
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 24 Martie 2012, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 18 Martie 2012, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 18
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 18 Martie 2012, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Vineri, 16 Martie 2012, 16:30
Liga a IV-a, Seniori, etapa 20
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Vineri, 16 Martie 2012, 16:30
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 11 Martie 2012, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 11 Martie 2012, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Sambata, 10 Martie 2012, 14:00
Liga a IV-a, Seniori, etapa 19
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 10 Martie 2012, 14:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 4 Martie 2012, 13:30
Liga a V-a, Centru 2, etapa 18
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 4 Martie 2012, 13:30
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 27 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 17
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 27 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 19 Noiembrie 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 16
Teren: Central Suseni / Suseni
Sambata, 19 Noiembrie 2011, 11:45
Teren: Central Suseni / Suseni
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 15
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 13 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 6 Noiembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 14
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 6 Noiembrie 2011, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 30 Octombrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 13
Teren: Central Catanele / Catanele
Duminica, 30 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Central Catanele / Catanele
Sambata, 29 Octombrie 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 13
Teren: Arpechim / Pitesti
Sambata, 29 Octombrie 2011, 11:45
Teren: Arpechim / Pitesti
Miercuri, 19 Octombrie 2011, 15:30
Cupa Romaniei, etapa 2
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Miercuri, 19 Octombrie 2011, 15:30
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 16 Octombrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 11
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 16 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 15 Octombrie 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 11
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 15 Octombrie 2011, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 9 Octombrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 10
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 9 Octombrie 2011, 11:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Joi, 6 Octombrie 2011, 16:30
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Joi, 6 Octombrie 2011, 16:30
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Miercuri, 5 Octombrie 2011, 16:30
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Comunal / Ratesti
Miercuri, 5 Octombrie 2011, 16:30
Teren: Comunal / Ratesti
Sambata, 1 Octombrie 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 9
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 1 Octombrie 2011, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Duminica, 25 Septembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 8
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 25 Septembrie 2011, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 18 Septembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 7
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 18 Septembrie 2011, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Sambata, 17 Septembrie 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 7
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 17 Septembrie 2011, 11:45
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 11 Septembrie 2011, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 6
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 11 Septembrie 2011, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 3 Septembrie 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 5
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 3 Septembrie 2011, 11:45
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Duminica, 28 August 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 2, etapa 4
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 28 August 2011, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 27 August 2011, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 4
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 27 August 2011, 10:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 20 August 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 3
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 20 August 2011, 11:45
Teren: Tineretului / Topoloveni
Duminica, 14 August 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 2
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 14 August 2011, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 13 August 2011, 10:00
Liga a IV-a, Juniori, etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Sambata, 13 August 2011, 10:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Duminica, 7 August 2011, 11:00
Liga a V-a, Centru 1, etapa 1
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 7 August 2011, 11:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 6 August 2011, 11:45
Liga a IV-a, Seniori, etapa 1
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 6 August 2011, 11:45
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Iulie 2011, 09:00
Memorialul Nicolae Dobrin Seniori, Grupa B, etapa 2
Teren: Central / Costesti
Duminica, 17 Iulie 2011, 09:00
Teren: Central / Costesti
Sambata, 16 Iulie 2011, 11:00
Memorialul Nicolae Dobrin Seniori, Grupa B, etapa 1
Teren: Central / Costesti
Sambata, 16 Iulie 2011, 11:00
Teren: Central / Costesti