Meciuri arbitrate
Luni, 19 Iulie 2021, 17:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 3
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Luni, 19 Iulie 2021, 17:30
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Luni, 12 Iulie 2021, 17:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Locadin / Ţeţchea
Luni, 12 Iulie 2021, 17:30
Teren: Locadin / Ţeţchea
Luni, 12 Iulie 2021, 17:30
Cupa Romaniei faza pe judet, etapa 2
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Luni, 12 Iulie 2021, 17:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Juniori C Progress - Seria 1, etapa 6
Teren: Orăşenesc / Marghita
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Orăşenesc / Marghita
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 13
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Unirea / Roşia
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 12
Teren: Regiana / Cefa
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Regiana / Cefa
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 10:00
Juniori C Progress - Seria 1, etapa 4
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 10:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 15:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress - Seria I, etapa 8
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 8 Noiembrie 2019, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 11
Teren: Comunal / Batăr
Duminica, 3 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 11
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Unirea / Bratca
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 10
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 27 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 9
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 8
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 7
Teren: Victoria / Tulca
Duminica, 6 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Victoria / Tulca
Sambata, 5 Octombrie 2019, 10:00
Juniori E Progress, Juniori E Progress Seria I, etapa 5
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Sambata, 5 Octombrie 2019, 10:00
Teren: FC Bihor sintetic / Oradea
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:30
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 6
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 29 Septembrie 2019, 14:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Joi, 19 Septembrie 2019, 15:30
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 2, etapa 3
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Joi, 19 Septembrie 2019, 15:30
Teren: Tineretului Sintetic / Oradea
Luni, 16 Septembrie 2019, 17:00
Juniori D Progress, Juniorii D Progress Seria II, etapa 2
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Luni, 16 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Stadion Iuliu Bodola / Oradea
Sambata, 14 Septembrie 2019, 15:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 4
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 14 Septembrie 2019, 15:00
Teren: Unirea / Bratca
Sambata, 14 Septembrie 2019, 11:00
Juniori C Progress - Tur preliminar, Juniori C Progress - Seria 1, etapa 2
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 14 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 3
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 8 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Gloria / Căbeşti
Duminica, 1 Septembrie 2019, 14:30
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 2
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 1 Septembrie 2019, 14:30
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Liga a V-a, Liga V Seria 2, etapa 1
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 25 August 2019, 17:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 25 August 2019, 11:00
Liga a V-a, Liga V Seria 1, etapa 1
Teren: Inter / Aştileu
Duminica, 25 August 2019, 11:00
Teren: Inter / Aştileu