Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Mai 2022, 16:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 12
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 1 Mai 2022, 16:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
Juniori U15 local, Seria 2, etapa 7
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 30 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 16 Aprilie 2022, 17:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 12
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 16 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Sambata, 16 Aprilie 2022, 10:00
Juniori U13, Faza II Seria 1, etapa 3
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 16 Aprilie 2022, 10:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 1 Aprilie 2022, 16:00
Juniori U13, Faza II Seria 2, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 1 Aprilie 2022, 16:00
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 23 Martie 2022, 15:00
Juniori U19 (A1), Faza 2 Elite, etapa 1
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Miercuri, 23 Martie 2022, 15:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 20 Martie 2022, 14:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 8
Teren: Comunal / Batăr
Duminica, 20 Martie 2022, 14:00
Teren: Comunal / Batăr
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 11
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Duminica, 13 Martie 2022, 15:00
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 10:30
Juniori U15 local, Seria 1 Elite, etapa 5
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 10:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Comunal / Borş
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Comunal / Borş
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 7
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 24 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 7
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Octombrie 2021, 14:00
Juniori U11, Seria 2, etapa 6
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Sambata, 23 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Voința / Suplacu de Barcău
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 6
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Duminica, 17 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Comunal Olcea / Olcea
Sambata, 16 Octombrie 2021, 11:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 6
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 16 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 9 Octombrie 2021, 14:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 5
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 9 Octombrie 2021, 14:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 6 Octombrie 2021, 16:00
Juniori U11, Seria 2, etapa 1
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 6 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 4
Teren: Vulturul / Luncasprie
Duminica, 3 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:00
Liga a 4-a, Seria 1 (Nord), etapa 4
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Octombrie 2021, 13:00
Juniori U15 preliminar, Seria 1, etapa 4
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Octombrie 2021, 13:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Octombrie 2021, 14:30
Juniori U13, Seria 1, etapa 3
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 2 Octombrie 2021, 14:30
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Liga a 5-a, Seria 2 (Sud), etapa 2
Teren: Inter / Nojorid
Duminica, 19 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Inter / Nojorid
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Liga a 4-a, Seria 2 (Sud), etapa 2
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Duminica, 12 Septembrie 2021, 15:00
Liga a 5-a, Seria 1 (Nord), etapa 1
Teren: Viitorul / Girişu de Criş
Duminica, 12 Septembrie 2021, 15:00
Teren: Viitorul / Girişu de Criş