Meciuri arbitrate
Marti, 13 Iunie 2023, 18:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 19
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Marti, 13 Iunie 2023, 18:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 13
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 3 Iunie 2023, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 31 Mai 2023, 17:00
Liga 4 Play-off, etapa 12
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 31 Mai 2023, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
Liga 4 Play Out Seria 1, etapa 10
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Joi, 25 Mai 2023, 11:00
Juniori U15 Grupa 2, etapa 13
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 25 Mai 2023, 11:00
Teren: Unirea / Roşia
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Juniori U19 Play Off, etapa 14
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 8
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 14 Mai 2023, 18:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Vineri, 12 Mai 2023, 16:30
Juniori U15 Grupa 2, etapa 13
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 12 Mai 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 10 Mai 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 10 Mai 2023, 17:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 6 Mai 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 8
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 6 Mai 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 5 Mai 2023, 17:30
Juniori U15 Grupa 2, etapa 12
Teren: Unirea / Roşia
Vineri, 5 Mai 2023, 17:30
Teren: Unirea / Roşia
Joi, 4 Mai 2023, 17:30
Juniori U13, Faza 2 Grupa 3, etapa 7
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Joi, 4 Mai 2023, 17:30
Teren: Municipal Liberty Sintetic / Salonta
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 16
Teren: Voinţa / Cheresig
Duminica, 30 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Voinţa / Cheresig
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Out, etapa 6
Teren: Vulturul / Luncasprie
Miercuri, 26 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Luni, 24 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U17, etapa 9
Teren: Petrom / Abram
Luni, 24 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Petrom / Abram
Vineri, 21 Aprilie 2023, 17:00
Liga 4 Play Out Seria 2, etapa 2
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Vineri, 21 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Juniori U19 Play Off, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:00
Teren: Crişul / Aleşd
Vineri, 14 Aprilie 2023, 15:00
Juniori U15 Grupa 1, etapa 10
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 14 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Sambata, 8 Aprilie 2023, 11:00
Liga 4 Play-off, etapa 4
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 8 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Vineri, 7 Aprilie 2023, 17:15
Juniori U15 Grupa 2, etapa 8
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Vineri, 7 Aprilie 2023, 17:15
Teren: Voinţa / Ciumeghiu
Joi, 6 Aprilie 2023, 16:30
Juniori U13, Faza 2 Grupa 2, etapa 3
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Joi, 6 Aprilie 2023, 16:30
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Vineri, 31 Martie 2023, 16:40
Juniori U13, Faza 2 Grupa 3, etapa 2
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Vineri, 31 Martie 2023, 16:40
Teren: Municipal/Liberty / Salonta
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 6
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 29 Martie 2023, 15:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 13
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Zorile / Poieni de Jos
Miercuri, 22 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 5
Teren: Crişul / Aleşd
Miercuri, 22 Martie 2023, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 12
Teren: Progresul / Sâniob
Duminica, 19 Martie 2023, 15:00
Teren: Progresul / Sâniob
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 4
Teren: Tineretului / Oradea
Miercuri, 15 Martie 2023, 15:00
Teren: Tineretului / Oradea
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 12 Martie 2023, 15:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 5 Martie 2023, 15:00
Juniori U19 Play Off, etapa 2
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 5 Martie 2023, 15:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 14
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 13:00
Teren: Crişul / Aleşd
Joi, 24 Noiembrie 2022, 14:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 13
Teren: Vulturul / Luncasprie
Joi, 24 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Vulturul / Luncasprie
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 11:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 12
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 11
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 9
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Stânca / Vadu Crişului
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 8
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Baza Sportivă Comunală / Paleu
Sambata, 22 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 8
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 22 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 22 Octombrie 2022, 15:00
Juniori U12, U12 faza I, etapa 9
Teren: Crişul / Aleşd
Sambata, 22 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Crişul / Aleşd
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 8
Teren: Comunal / Batăr
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 7
Teren: Universitate / Oradea
Sambata, 15 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Universitate / Oradea
Miercuri, 12 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 6
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Miercuri, 12 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Izvorul / Cociuba Mare
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 7
Teren: Locadin / Ţeţchea
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Locadin / Ţeţchea
Sambata, 8 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 6
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Unirea / Valea lui Mihai
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:00
Juniori U 11, Faza 1 Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 8 Octombrie 2022, 11:00
Juniori U 11, Faza 1 Seria 1, etapa 4
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Sambata, 8 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Comunal Diosig / Diosig
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 16:00
Juniori U19 Seria 2, etapa 5
Teren: Minerul / Ştei
Miercuri, 5 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Minerul / Ştei
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:00
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 6
Teren: Comunal / Batăr
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:00
Teren: Comunal / Batăr
Sambata, 1 Octombrie 2022, 15:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 5
Teren: Comunal / Sântion
Sambata, 1 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Comunal / Sântion
Vineri, 30 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U15 Seria 1 preliminar, etapa 4
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Vineri, 30 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Orăşenesc / Săcueni
Miercuri, 28 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 4
Teren: Foresta / Tileagd
Miercuri, 28 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Foresta / Tileagd
Vineri, 23 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U15 Seria 3 preliminar, etapa 3
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Vineri, 23 Septembrie 2022, 17:00
Teren: CSM Olimpia / Salonta
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Liga 5 Seria 1 Nord, etapa 4
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 18 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 18 Septembrie 2022, 13:00
Juniori U19 Seria 1, etapa 1
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Duminica, 18 Septembrie 2022, 13:00
Teren: Erdei Iosif / Şuncuiuş
Sambata, 17 Septembrie 2022, 11:00
Liga 4 Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Minerul / Ştei
Sambata, 17 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Minerul / Ştei
Vineri, 9 Septembrie 2022, 17:00
Juniori U15 Seria 2 preliminar, etapa 1
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Vineri, 9 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Iuliu Bodola II iarbă / Oradea
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Liga 4 Seria 1 Nord, etapa 1
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Duminica, 4 Septembrie 2022, 17:00
Teren: Stadion Lotus Felix / Sânmartin
Data nu este disponibila, hh:mm
Liga 5 Seria 2 Sud, etapa 3
Teren: Dacia / Gepiu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Dacia / Gepiu