Meciuri arbitrate
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 14
Teren: Comunal / Racovita
Duminica, 1 Decembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Racovita
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Liga a-V-a S.I, etapa 12
Teren: Comunal / Cazasu
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:30
Liga a-IV-a Seniori, etapa 12
Teren: Comunal / Chiscani
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:30
Teren: Comunal / Chiscani
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 09:30
Juniori A1, etapa 12
Teren: Comunal / Chiscani
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 09:30
Teren: Comunal / Chiscani
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Liga a-IV-a Seniori, etapa 11
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 13:00
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Juniori A1, etapa 11
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 2 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 26 Octombrie 2019, 12:00
Liga a-IV-a Seniori, etapa 10
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 26 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Juniori A1, etapa 10
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Mihail Alexandru / Insuratei
Sambata, 19 Octombrie 2019, 13:00
Liga a-IV-a Seniori, etapa 9
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 19 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Juniori A1, etapa 9
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Sambata, 19 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Dacia / Bertesti de Jos
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Liga a-V-a S.II, etapa 7
Teren: Comunal / Mircea Voda
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Mircea Voda
Sambata, 5 Octombrie 2019, 13:00
Liga a-IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 5 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Cazasu
Sambata, 5 Octombrie 2019, 13:00
Liga a-IV-a Seniori, etapa 7
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 5 Octombrie 2019, 13:00
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Juniori A1, etapa 7
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 5 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Comunal / Unirea
Sambata, 28 Septembrie 2019, 13:00
Liga a-IV-a Seniori, etapa 6
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 13:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Juniori A1, etapa 6
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Alexandru Ciocarlan / Plopu