Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Iunie 2018, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 30
Teren: Comunal / Balaceanu
Duminica, 17 Iunie 2018, 12:30
Teren: Comunal / Balaceanu
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 30
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 16 Iunie 2018, 18:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 29
Teren: Vointa / Lanuri
Joi, 14 Iunie 2018, 18:00
Teren: Vointa / Lanuri
Joi, 14 Iunie 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 29
Teren: Vointa / Lanuri
Joi, 14 Iunie 2018, 16:00
Teren: Vointa / Lanuri
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Liga 6, Seniori, etapa 29
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 29
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 9 Iunie 2018, 18:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 9 Iunie 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 29
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 9 Iunie 2018, 16:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 3 Iunie 2018, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 27
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 3 Iunie 2018, 12:30
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 3 Iunie 2018, 10:30
Liga 6, Juniori A1, etapa 27
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 3 Iunie 2018, 10:30
Teren: Victoria / Grebanu
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 28
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 2 Iunie 2018, 18:00
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 2 Iunie 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 28
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 2 Iunie 2018, 16:00
Teren: Infratirea / Zoita
Vineri, 1 Iunie 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 28
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Vineri, 1 Iunie 2018, 18:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Vineri, 1 Iunie 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 28
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Vineri, 1 Iunie 2018, 16:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 22
Teren: Infratirea / Zoita
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Infratirea / Zoita
Miercuri, 30 Mai 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 22
Teren: Infratirea / Zoita
Miercuri, 30 Mai 2018, 16:00
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 27 Mai 2018, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 24
Teren: Unirea / Maracineni
Duminica, 27 Mai 2018, 12:00
Teren: Unirea / Maracineni
Duminica, 27 Mai 2018, 10:00
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 24
Teren: Unirea / Maracineni
Duminica, 27 Mai 2018, 10:00
Teren: Unirea / Maracineni
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Liga 4, Seniori, etapa 27
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 26 Mai 2018, 16:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 26 Mai 2018, 14:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 27
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 26 Mai 2018, 14:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 20 Mai 2018, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 23
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 20 Mai 2018, 12:00
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 20 Mai 2018, 10:00
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 23
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 20 Mai 2018, 10:00
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 26
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 19 Mai 2018, 18:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 19 Mai 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 26
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 19 Mai 2018, 16:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:30
Liga 4, Seniori, etapa 25
Teren: Vointa / Lanuri
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:30
Teren: Vointa / Lanuri
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 25
Teren: Vointa / Lanuri
Miercuri, 16 Mai 2018, 16:00
Teren: Vointa / Lanuri
NU SE DISPUTA
Duminica, 13 Mai 2018, 12:00
Liga 5, Seria I Seniori, etapa 22
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 13 Mai 2018, 12:00
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 21
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Sambata, 5 Mai 2018, 16:00
Liga 4, Seniori, etapa 23
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 5 Mai 2018, 16:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 5 Mai 2018, 14:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 23
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 5 Mai 2018, 14:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 29 Aprilie 2018, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 22
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 29 Aprilie 2018, 12:30
Teren: Vulturul / Topliceni
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 19:00
Campionatul Judetean U13, etapa 15
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 19:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 22 Aprilie 2018, 17:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 19
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 15:00
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 19
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 22 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 21 Aprilie 2018, 09:30
Campionatul Judetean U15, etapa 14
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 21 Aprilie 2018, 09:30
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Liga 5, Seria I Seniori, etapa 18
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Unirea / Zoresti
Sambata, 7 Aprilie 2018, 12:00
Liga 5, Seria I Seniori, etapa 17
Teren: Comunal / Blajani
Sambata, 7 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Blajani
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 19
Teren: DN22 / Balta-Alba
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Vineri, 6 Aprilie 2018, 15:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 19
Teren: DN22 / Balta-Alba
Vineri, 6 Aprilie 2018, 15:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Joi, 5 Aprilie 2018, 13:30
Campionatul Judetean U13, etapa 11
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Joi, 5 Aprilie 2018, 13:30
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 1 Aprilie 2018, 16:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 16
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 1 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 1 Aprilie 2018, 14:00
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 16
Teren: Valconf / Valea Rimnicului
Duminica, 1 Aprilie 2018, 14:00
Teren: Valconf / Valea Rimnicului
Duminica, 1 Aprilie 2018, 10:30
Campionatul Judetean U11, Seria I, etapa 9
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 1 Aprilie 2018, 10:30
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 1 Aprilie 2018, 09:30
Campionatul Judetean U12, etapa 9
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 1 Aprilie 2018, 09:30
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 18 Martie 2018, 12:00
Liga 5, Seria I Seniori, etapa 15
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 18 Martie 2018, 12:00
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 18 Martie 2018, 10:00
Liga 5, Seria I Juniori A1, etapa 15
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 18 Martie 2018, 10:00
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 17 Martie 2018, 13:30
Liga 4, Juniori A1, etapa 17
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 17 Martie 2018, 13:30
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Campionatul Judetean U15, etapa 10
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Duminica, 11 Martie 2018, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 14
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 11 Martie 2018, 12:00
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 11 Martie 2018, 13:30
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 14
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 11 Martie 2018, 13:30
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Sambata, 10 Martie 2018, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 16
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 10 Martie 2018, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 10 Martie 2018, 13:30
Liga 4, Juniori A1, etapa 16
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 10 Martie 2018, 13:30
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 25 Februarie 2018, 12:00
Cupa Romaniei, etapa 3
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 25 Februarie 2018, 12:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 15
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 17 Decembrie 2017, 10:00
Liga 6, Juniori A1, etapa 15
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 17 Decembrie 2017, 10:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 10 Decembrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 14
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 10 Decembrie 2017, 12:30
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 10 Decembrie 2017, 10:30
Liga 6, Juniori A1, etapa 14
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 10 Decembrie 2017, 10:30
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 9 Decembrie 2017, 12:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 15
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 9 Decembrie 2017, 12:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 3 Decembrie 2017, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 13
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 3 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 3 Decembrie 2017, 13:30
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 13
Teren: Valconf / Valea Rimnicului
Duminica, 3 Decembrie 2017, 13:30
Teren: Valconf / Valea Rimnicului
Sambata, 2 Decembrie 2017, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 14
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 2 Decembrie 2017, 14:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 2 Decembrie 2017, 12:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 14
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 2 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 2 Decembrie 2017, 09:00
Campionatul Judetean U15, etapa 4
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 2 Decembrie 2017, 09:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Vineri, 1 Decembrie 2017, 10:00
Campionatul Judetean U15, etapa 6
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Vineri, 1 Decembrie 2017, 10:00
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 12
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 10:00
Liga 5, Seria II Juniori A1, etapa 12
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 13
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 12:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 13
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 09:30
Campionatul Judetean U15, etapa 8
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 25 Noiembrie 2017, 09:30
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 11
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:30
Teren: Comunal / Puiesti
Miercuri, 15 Noiembrie 2017, 09:00
Campionatul Judetean U15, etapa 9
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Miercuri, 15 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 10
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 11
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 9
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 10
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga 5, Seria I Seniori, etapa 8
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 28 Octombrie 2017, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 9
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 28 Octombrie 2017, 14:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 22 Octombrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 7
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 22 Octombrie 2017, 12:30
Teren: Viitorul / Stiubei
Sambata, 21 Octombrie 2017, 16:00
Liga 4, Seniori, etapa 8
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 21 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Liga 5, Seria II Seniori, etapa 6
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Sambata, 14 Octombrie 2017, 16:00
Liga 4, Seniori, etapa 7
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 14 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Campionatul Judetean U11, Seria II, etapa 5
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 14 Octombrie 2017, 09:00
Campionatul Judetean U13, etapa 5
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 14 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 5
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 8 Octombrie 2017, 12:30
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Liga 4, Seniori, etapa 6
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 7 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 1 Octombrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 4
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 1 Octombrie 2017, 12:30
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 1 Octombrie 2017, 09:00
Campionatul Judetean U15, etapa 3
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Duminica, 1 Octombrie 2017, 09:00
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Sambata, 30 Septembrie 2017, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 5
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 30 Septembrie 2017, 17:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:30
Campionatul Judetean U13, etapa 3
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:30
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Campionatul Judetean U12, etapa 1
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 3
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:30
Teren: Comunal / Puiesti
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 4
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Infratirea / Zoita
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 15:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 2
Teren: Vointa / Lanuri
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 2
Teren: Comunal / Vilcelele
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:30
Teren: Comunal / Vilcelele
Sambata, 16 Septembrie 2017, 12:00
Campionatul Judetean U11, Seria II, etapa 1
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 16 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 16 Septembrie 2017, 09:00
Campionatul Judetean U13, etapa 1
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 16 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Liga 5, Seria I Seniori, etapa 1
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 10 Septembrie 2017, 12:30
Liga 6, Seniori, etapa 1
Teren: Vointa / Vadu-soresti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 12:30
Teren: Vointa / Vadu-soresti
Duminica, 3 Septembrie 2017, 12:00
Cupa Romaniei, etapa 1
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 3 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Victoria / Grebanu
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 1
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 2 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Recolta / Boldu