Meciuri arbitrate
Sambata, 8 Iunie 2019, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 30
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 8 Iunie 2019, 18:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 2 Iunie 2019, 16:00
Liga 6, Play-off, etapa 9
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 2 Iunie 2019, 16:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 1 Iunie 2019, 16:00
Liga 4, Seniori, etapa 29
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 1 Iunie 2019, 16:00
Teren: Recolta / Salcioara
Miercuri, 29 Mai 2019, 16:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 14
Teren: Valconf / Rubla
Miercuri, 29 Mai 2019, 16:00
Teren: Valconf / Rubla
AMANAT
Sambata, 25 Mai 2019, 16:00
Liga 6, Play-off, etapa 8
Teren: Vulturul / Topliceni
Sambata, 25 Mai 2019, 16:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Vineri, 24 Mai 2019, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 28
Teren: Comunal / Blajani
Vineri, 24 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / Blajani
Sambata, 18 Mai 2019, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 27
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 18 Mai 2019, 14:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 12 Mai 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 23
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 12 Mai 2019, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 12 Mai 2019, 16:00
Liga 6, Play-out, etapa 6
Teren: Comunal / Scortoasa
Duminica, 12 Mai 2019, 16:00
Teren: Comunal / Scortoasa
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Liga 4, Seniori, etapa 26
Teren: Comunal / Sageata
Sambata, 11 Mai 2019, 18:00
Teren: Comunal / Sageata
Duminica, 5 Mai 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 22
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 5 Mai 2019, 12:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 4 Mai 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 22
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 4 Mai 2019, 12:00
Teren: Unirea / Stilpu
Marti, 30 Aprilie 2019, 17:00
Campionatul Judetean U15, Play-off, etapa 6
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Marti, 30 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Sambata, 27 Aprilie 2019, 16:00
Liga 6, Play-out, etapa 4
Teren: Victoria / Grebanu
Sambata, 27 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Victoria / Grebanu
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 24
Teren: Diadema / Gheraseni
Vineri, 26 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Diadema / Gheraseni
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Liga 6, Play-out, etapa 2
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 19
Teren: Unirea / Stilpu
Sambata, 13 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Unirea / Stilpu
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Liga 6, Play-out, etapa 1
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Duminica, 7 Aprilie 2019, 16:00
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 21
Teren: Comunal / Vintileanca
Sambata, 6 Aprilie 2019, 12:00
Teren: Comunal / Vintileanca
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 16:30
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 4
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Miercuri, 3 Aprilie 2019, 16:30
Teren: Victoria / Ramnicu Sarat
Duminica, 31 Martie 2019, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 18
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 31 Martie 2019, 12:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Sambata, 30 Martie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 17
Teren: Partizanul / Merei
Sambata, 30 Martie 2019, 12:00
Teren: Partizanul / Merei
Joi, 28 Martie 2019, 09:00
Campionatul Judetean U15, Play-off, etapa 2
Teren: Municipal "Olimpia" / Ramnicu Sarat
Joi, 28 Martie 2019, 09:00
Teren: Municipal "Olimpia" / Ramnicu Sarat
Duminica, 24 Martie 2019, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 17
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 24 Martie 2019, 12:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 16
Teren: Victoria / Boboc
Sambata, 23 Martie 2019, 15:00
Teren: Victoria / Boboc
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Campionatul Judetean U13, etapa 10
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 23 Martie 2019, 11:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 17 Martie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 15
Teren: Progresul / Beceni
Duminica, 17 Martie 2019, 12:00
Teren: Progresul / Beceni
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 14
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 10 Martie 2019, 12:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 10 Martie 2019, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 14
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Duminica, 10 Martie 2019, 10:00
Teren: Marculescu Aurel / Tabarasti
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 14
Teren: Victoria / Boboc
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 3 Martie 2019, 12:00
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 3
Teren: Avintul / Murgesti
Duminica, 3 Martie 2019, 12:00
Teren: Avintul / Murgesti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 1
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 1
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 9 Decembrie 2018, 10:00
Teren: Comunal / Puiesti
Sambata, 8 Decembrie 2018, 10:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 16
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 8 Decembrie 2018, 10:00
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 8 Decembrie 2018, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 16
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Sambata, 8 Decembrie 2018, 12:00
Teren: Olimpia / Rm.sarat
Duminica, 2 Decembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 13
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 2 Decembrie 2018, 10:00
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 2 Decembrie 2018, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 13
Teren: Progresul / Beceni
Duminica, 2 Decembrie 2018, 12:00
Teren: Progresul / Beceni
SE DISPUTA LA BECENI
Duminica, 2 Decembrie 2018, 10:00
Liga 6, Juniori A1, etapa 13
Teren: Rapid / Sapoca
Duminica, 2 Decembrie 2018, 10:00
Teren: Rapid / Sapoca
Sambata, 1 Decembrie 2018, 14:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 13
Teren: Victoria / Boboc
Sambata, 1 Decembrie 2018, 14:00
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 11
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 10:00
Liga 6, Juniori A1, etapa 11
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 18 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 13
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 13
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 17 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 10
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 10:00
Liga 6, Juniori A1, etapa 10
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Duminica, 11 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 12
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 12
Teren: Vointa / Lanuri
Sambata, 10 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Vointa / Lanuri
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 9
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria I, etapa 9
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 10:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 11
Teren: Comunal / Sahateni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Sahateni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 11
Teren: Comunal / Sahateni
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Comunal / Sahateni
Duminica, 28 Octombrie 2018, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 8
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 28 Octombrie 2018, 12:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
JOCUL SE DISPUTA LA BALTA ALBA
Duminica, 28 Octombrie 2018, 10:00
Liga 6, Juniori A1, etapa 8
Teren: DN22 / Balta-Alba
Duminica, 28 Octombrie 2018, 10:00
Teren: DN22 / Balta-Alba
Sambata, 27 Octombrie 2018, 10:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 10
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 27 Octombrie 2018, 10:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 27 Octombrie 2018, 12:00
Liga 4, Seniori, etapa 10
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Sambata, 27 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Virgil Popescu / Vernesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 7
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 7
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 21 Octombrie 2018, 10:00
Teren: Comunal / Puiesti
Sambata, 20 Octombrie 2018, 13:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 9
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 20 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Liga 4, Seniori, etapa 9
Teren: Soimii / Siriu
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Soimii / Siriu
Sambata, 20 Octombrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 7
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 20 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Marti, 16 Octombrie 2018, 17:30
Campionatul Judetean U11, etapa 7
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Marti, 16 Octombrie 2018, 17:30
Teren: Gârbovi / Gârbovi - Ialomita
Sambata, 13 Octombrie 2018, 13:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 8
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 13 Octombrie 2018, 13:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 7 Octombrie 2018, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 5
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Duminica, 7 Octombrie 2018, 12:00
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:00
Liga 4, Seniori, etapa 7
Teren: Avantul / Zarnesti
Sambata, 6 Octombrie 2018, 14:00
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 30 Septembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria II, etapa 4
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 30 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 30 Septembrie 2018, 10:00
Liga 5, Juniori A1 - Seria II, etapa 4
Teren: Valconf / Rubla
Duminica, 30 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Valconf / Rubla
Sambata, 29 Septembrie 2018, 13:00
Liga 4, Juniori A1, etapa 6
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 29 Septembrie 2018, 13:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 29 Septembrie 2018, 15:00
Liga 4, Seniori, etapa 6
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 29 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:00
Campionatul Judetean U11, etapa 5
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Sambata, 29 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Liceul Agricol / Ramnicu Sarat
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Liga 6, Seniori, etapa 3
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 23 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Victoria / Grebanu
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 5
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Sambata, 22 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Phoenix / Posta Calnau
Duminica, 16 Septembrie 2018, 12:00
Liga 5, Seniori - Seria I, etapa 2
Teren: Unirea / Zoresti
Duminica, 16 Septembrie 2018, 12:00
Teren: Unirea / Zoresti
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Liga 4, Seniori, etapa 4
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 15 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Infratirea / Zoita
Miercuri, 29 August 2018, 09:30
Campionatul Judetean U15, etapa 4
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Miercuri, 29 August 2018, 09:30
Teren: Municipal 2 / Ramnicu Sarat
Data nu este disponibila, hh:mm
Cupa Romaniei - Faza Judeteana, etapa 2
Teren: Comunal / Balaceanu
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Comunal / Balaceanu