Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Iunie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 3 - Grupa A, etapa 5
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 4 Iunie 2023, 12:00
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 1 - Grupa A, etapa 4
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 28 Mai 2023, 12:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 3 - Grupa A, etapa 3
Teren: Avintul / Murgesti
Duminica, 21 Mai 2023, 12:00
Teren: Avintul / Murgesti
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 1 - Grupa A, etapa 3
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 21 Mai 2023, 16:00
Teren: Victoria / Boboc
Duminica, 14 Mai 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 1 - Grupa B, etapa 2
Teren: Avintul / Chiojdu
Duminica, 14 Mai 2023, 12:00
Teren: Avintul / Chiojdu
Sambata, 13 Mai 2023, 14:30
Campionatul Judetean U11, etapa 20
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 13 Mai 2023, 14:30
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 7 Mai 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a Play-Out, Seria 2 - Grupa B, etapa 1
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 7 Mai 2023, 12:00
Teren: Unirea / Padina
Duminica, 30 Aprilie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 22
Teren: Recolta / Caragele
Duminica, 30 Aprilie 2023, 12:00
Teren: Recolta / Caragele
Duminica, 30 Aprilie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 22
Teren: Unirea / Largu
Duminica, 30 Aprilie 2023, 10:00
Teren: Unirea / Largu
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 24
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 23 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 24
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 23 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Infratirea / Zoita
Sambata, 15 Aprilie 2023, 14:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 20
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 15 Aprilie 2023, 14:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 20
Teren: MC Pietroasa / Hales
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Teren: MC Pietroasa / Hales
Duminica, 9 Aprilie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 19
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 9 Aprilie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 9 Aprilie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 19
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 9 Aprilie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Vintileanca
Duminica, 2 Aprilie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 20
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 2 Aprilie 2023, 12:00
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 20
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 2 Aprilie 2023, 15:00
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 2 Aprilie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 20
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 2 Aprilie 2023, 10:00
Teren: Comunal / Puiesti
Duminica, 26 Martie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 17
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 26 Martie 2023, 12:00
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 17
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 26 Martie 2023, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 26 Martie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 17
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 26 Martie 2023, 10:00
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 12 Martie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 15
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 12 Martie 2023, 12:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 12 Martie 2023, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 15
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 12 Martie 2023, 10:00
Teren: Lucefarul / C.A. Rosetti
Duminica, 5 Martie 2023, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 16
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 5 Martie 2023, 12:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 4 Decembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 14
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 4 Decembrie 2022, 12:00
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 14:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 14:30
Teren: Viticultorul / Cotatcu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 13
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:30
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 09:30
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 13
Teren: Victoria / Grebanu
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 09:30
Teren: Victoria / Grebanu
JOC PIERDUT PRIN FORFAIT DE CATRE AMBELE ECHIPE.
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:30
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 14:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 12
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 14:30
Teren: Comunal / Blajani
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 12
Teren: Flamura / Racoviteni
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 10:00
Teren: Flamura / Racoviteni
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 14:00
Campionatul Judetean U11, etapa 10
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 14:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 10:30
Campionatul Judetean U13, etapa 10
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 19 Noiembrie 2022, 10:30
Teren: Foresta / Nehoiu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 11
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:30
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 11
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 14:30
Teren: Avantul / Zarnesti
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 09:30
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 11
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 09:30
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 10
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 10
Teren: Unirea / Maracineni
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 10:00
Teren: Unirea / Maracineni
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 15:30
Campionatul Judetean U13, etapa 8
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 5 Noiembrie 2022, 15:30
Teren: Foresta / Nehoiu
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 9
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 30 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 9
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:30
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 30 Octombrie 2022, 09:30
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 9
Teren: Soimii / Candesti
Duminica, 30 Octombrie 2022, 09:30
Teren: Soimii / Candesti
Sambata, 29 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U11, etapa 7
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 29 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Petrolul / Berca
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 14:00
Campionatul Judetean U11, etapa 8
Teren: Foresta / Nehoiu
Miercuri, 26 Octombrie 2022, 14:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Luni, 24 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean U11, etapa 6
Teren: Petrolul / Berca
Luni, 24 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 8
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 23 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Infratirea / Zoita
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:30
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 8
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:30
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 23 Octombrie 2022, 09:30
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 8
Teren: Recolta / Salcioara
Duminica, 23 Octombrie 2022, 09:30
Teren: Recolta / Salcioara
Sambata, 22 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean U11, etapa 6
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Sambata, 22 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Orasenesc / Patarlagele
Duminica, 16 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 7
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 16 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 16 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 7
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 16 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Rapid / Parscov
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 6
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 9 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Viitorul / Stiubei
Duminica, 9 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 6
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 9 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 9 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 6
Teren: Recolta / Boldu
Duminica, 9 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Recolta / Boldu
Sambata, 8 Octombrie 2022, 13:30
Campionatul Judetean U11, etapa 4
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 8 Octombrie 2022, 13:30
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U13, etapa 4
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Duminica, 2 Octombrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 2, etapa 5
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 2 Octombrie 2022, 12:00
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Liga Elitelor U15 - Etapa Judeteana, etapa 7
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 2 Octombrie 2022, 16:00
Teren: Cornel Negoescu / Buzau
Duminica, 2 Octombrie 2022, 17:30
Liga Elitelor U15 - Etapa Judeteana, etapa 7
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Duminica, 2 Octombrie 2022, 17:30
Teren: Baza Sportivă LPS Buzău / Buzau
Duminica, 2 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 3, etapa 5
Teren: Energia / Clondiru
Duminica, 2 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Energia / Clondiru
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 6
Teren: Petrolul / Berca
Sambata, 1 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 25 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 4
Teren: Avintul / Chiojdu
Duminica, 25 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Avintul / Chiojdu
Duminica, 25 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 4
Teren: Avintul / Chiojdu
Duminica, 25 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Avintul / Chiojdu
Duminica, 25 Septembrie 2022, 16:30
Campionatul Judetean U11, etapa 2
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 25 Septembrie 2022, 16:30
Teren: Petrolul / Berca
Duminica, 18 Septembrie 2022, 16:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 3
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 16:00
Teren: Comunal Aldeni / Cernatesti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 3
Teren: Comunal / Balaceanu
Duminica, 18 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Comunal / Balaceanu
Sambata, 17 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U11, etapa 1
Teren: Foresta / Nehoiu
Sambata, 17 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Foresta / Nehoiu
Duminica, 11 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 1, etapa 2
Teren: Comunal / Scortoasa
Duminica, 11 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Comunal / Scortoasa
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 2, etapa 2
Teren: Comunal / Scortoasa
Duminica, 11 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Comunal / Scortoasa
Duminica, 4 Septembrie 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 5-a, Seria 3, etapa 1
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 12:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 4, etapa 1
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 10:00
Teren: Vulturul / Topliceni
Duminica, 28 August 2022, 12:00
Campionatul Judetean Liga a 4-a, etapa 1
Teren: Luceafarul / Maxenu
Duminica, 28 August 2022, 12:00
Teren: Luceafarul / Maxenu
Duminica, 28 August 2022, 10:00
Campionatul Judetean U19, Seria 1, etapa 1
Teren: Luceafarul / Maxenu
Duminica, 28 August 2022, 10:00
Teren: Luceafarul / Maxenu